Вебінар для обміну інформацією про оперативні загрози та ризики

Загрози та ризики все частіше мають багатовимірний характер – охоплюють фізичний простір та кіберпростір. Діючі загрози розуміють і використовують наш підхід до обміну та аналізу інформації, який веде до неефективної співпраці та посередництва. Лише об’єднуючи інформацію з різних доменів, таких як кібер, фізична, критична інфраструктура, кримінал, розвідка та оборона, незалежно від технічних та політичних меж, ми можемо ефективно протидіяти багатовимірним навмисним загрозам, природним подіям та збоям системи.

Ця критична потреба пропонує спільноту інтересів (COI), яка може допомогти об’єднати фокус місії для комплексного управління загрозами та ризиками в поєднанні зі стандартами, технологіями та можливостями для цього.

Вже виконуються зусилля групи управління об’єктами (OMG) щодо об’єднання, інтеграції та відображення інформації про оперативні загрози та ризики в різних сферах, технологіях та організаціях. Цей проект OMG RFP був ініційований і підтримується коаліцією урядових, комерційних та академічних партнерів, які об’єдналися для створення стандартів та можливостей, необхідних нам для ефективної роботи.

День спільного використання інформації про загрози та ризики OMG (23 березня 2015 р.) Надасть основи ініціативи та запропонує спільноту інтересів загрози / ризику.

http://www.omg.org/news/meetings/tc/va-15/special-events/Threat_Risk_Day.htm

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/20141117181643-234734-operational-threat-risk-information-sharing-webinar/.

Cory Casanave люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: