Дилема підприємця 3: Врахування інвестицій …

Реакція на безкоштовну вибірку перед запуском у серпні була вражаючою. Кілька сотень людей замовили першу лінію зразків сироватки та крему EpiRadiance Sunrise (www.epilynx.com). Окрім того, незважаючи на те, що ще не в стадії перед запуском зразків наступних двох ліній EpiSilk Crystal та EpiLinkage Rejuvenation, ми отримали винахідливих людей, які попередньо замовили ці зразки! Багато попередніх замовлень є клієнтами, що повертаються, що змушує нас думати, що їм або подобається лінія EpiRadiance Sunrise, або їм подобаються безкоштовні зразки :-). Сподіваємось, це колишнє!

У будь-якому випадку, ми дуже задоволені таким рівнем реакції на запуск зразків у серпні. Ми знаємо, що потрібно зробити набагато більше, щоб перетворити сотні тих, хто пробує безкоштовні зразки, на тисячі, котрі люблять продукти EpiLynx і стають споживачами.

Дилема для будь-якого підприємця полягає у використанні обмежених ресурсів, включаючи те, як найкраще переконатися, що кожна інвестиція в клієнта враховується. Ми – невелика команда, кілька людей, які вірять, що EpiLynx має майбутнє та відповідає потребам клієнтів. Ми є лікарями, фармацевтами та вченими, які розробили наші лінійки продуктів без глютену, мінімізованих лектину та горіхової олії. Ми також уникали використання консервантів, таких як фталати та парабени, щодо яких споживачі висловлювали занепокоєння. Наші наукові дослідження показали, що всі ці інгредієнти та компоненти мають альтернативи, які ми могли б використати при розробці наших товарних лінійок. Отже, наші початкові ресурси та гроші пішли на дослідження та розробки.

Нам також довелося знайти тип упаковки, який передає унікальність EpiLynx. З кольорів, шрифтів, слів, малюнків, які передають нашу турботу про клієнтів та те, що EpiLynx може зробити для них. Цей емоційний зв’язок із нашими клієнтами змусив нас базуватися на їхніх потребах. Нещодавно ми писали про “Актуальність” і про те, як візит до Світу Діснея підтвердив нашу віру в емоційний зв’язок (посилання). Ця попередня робота, щоб зробити все це, була надзвичайно важливою, щоб бути готовою до запуску, і вона повинна бути виконана за кілька місяців до цього. Отже, ми повинні витратити на це, перш ніж зможемо продати.

Нарешті, ми хотіли поділитися з людьми, яких знали, щоб отримати відгук. Ми отримали дуже позитивні відгуки та багато пропозицій, щоб зробити весь досвід ще кращим. З усіма цими вдосконаленнями ми запустили перші зразки лінійки продуктів EpiRadiance Sunrise та отримали сотні відповідей. Зараз ми будемо попередньо запускати наші інші два зразки лінійки продуктів за кілька днів. Ми робимо все це до того, як отримаємо остаточну тару та упаковку. Чому? Тому що початкові люди, які користувалися нашими продуктами, розповідали нам, як їм це подобається. Зараз EpiRadiance Sunrise має сотні клієнтів, і ми відчуваємо, що ми на правильному шляху.

Все це витрати, але ми розглядаємо це як інвестицію в замовника, щоб мати довіру до EpiLynx. Ми хочемо, щоб клієнти знали, наскільки чудовими є наші продукти, і що кожна лінійка продуктів була розроблена з нуля лікарями, фармацевтами та науковцями, що мають досвід фармацевтичного та медичного обладнання (посилання). Ми піклуємося про вас і створили лінію догляду за шкірою разом із клієнтом у центрі всіх наших зусиль.

Отже, дилема, як використовувати наші ресурси та гроші, полягає в тому, як інвестувати в замовника. Коли ми орієнтуємось на клієнта, ми приймаємо всі правильні рішення щодо того, як врахувати кожну інвестицію.

Прочитайте більше про наших співзасновників, натиснувши їх імена. Щоб прочитати про інші два блоги “Дилема підприємця”, відвідайте http://www.epilynx.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/entrepreneurs-dilemma-3-making-investment-count-liia-ramachandra/.

Dr Liia Ramachandra люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: