Допоможіть розширити спільноту кібербезпеки

Допоможіть зростати іншим та зміцніть спільноту з кібербезпеки цього року, надаючи організаціям, які допомагають забезпечити доступну допомогу в навчанні з кібербезпеки.

Забігаючи на 2017 рік, нам просто потрібні більш кваліфіковані та захоплені фахівці з кібербезпеки. Нам потрібні лідери, які шукатимуть нові шляхи досягнення успіху та відкрито співпрацюватимуть із громадою. Нинішні ІТ-спеціалісти різного походження зацікавлені у переході до кібербезпеки, але їм потрібна допомога, відповідні навички, сертифікація та освіта. Наша молодь пропонує унікальний погляд на результат занурення у технології протягом усього життя та може внести свій внесок у майбутнє кібербезпеки, якщо їй запропонують відповідні інструменти, освіту та навчання.

Подаруйте свій час або пожертву гідним організаціям.

Є можливості повернутися з організаціями, орієнтованими на мотивацію та підготовку жінок та дівчат до вступу в сферу кібербезпеки, наприклад, Жіноче товариство кібердзюцу, Кодекси дівчат та STEM для ЇЇ. Або, можливо, розглянемо організації, пов’язані з пораненими воїнами, такі як Академія кібер-бойових дій «Поранений воїн». Віддайте перевагу організації з глобальним акцентом, спробуйте (ISC) 2 Foundation – вони допомагають навчати та сертифікувати фахівців з кібербезпеки у всьому світі.

Реальність полягає в тому, що найкращий спосіб розширити робочу силу в галузі кібербезпеки – це забезпечити доступну освіту та навчання для ширшої групи професіоналів. У середньому фахівцям з кібербезпеки потрібні роки, щоб придбати навички, необхідні для захисту мереж. Люди, яким пощастило, проходять навчання на виробництві або надають фінансову допомогу роботодавцям, які бажають заплатити за спеціалізоване навчання. Є МНОГО інших, хто потребує нашої допомоги … вашої допомоги!

З наближенням нового року Кацці хоче сказати «Дякую» дивовижним організаціям, які присвячують свій час, сприяючи розширенню можливостей людей та перетворенню кіберсвіту та нашої нації в більш безпечне місце, і створив «Даючу сторінку», яка допоможе вам отримати до них доступ цього святкового сезону.

Будь ласка, зупиніться на цій сторінці та подумайте про пожертви одній із цих чудових організацій сьогодні!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/help-grow-cybersecurity-community-jessica-gulick/.

Jessica Gulick люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: