Доступна програма Resilio Connect 2.1

Що нового у connect 2.1

Команда Resilio із задоволенням випускає наші новітні функції для Connect! Ми наполегливо працюємо над тим, щоб зробити Connect кращим та швидшим для вас щодня. Спробуйте Connect 2.1 та керуйте своїм ІТ-середовищем у будь-якій мережі. Ось короткий підсумок найновіших функцій:

Resilio Connect – це еластичне, масштабоване та централізоване рішення, яке ефективно переміщує ваші дані на всіх ваших пристроях. Ми перейшли від BitTorrent Sync і вдосконалили технологію, щоб надати вам більше контролю над вашим ІТ-середовищем. Наше натхнення для 2.1. мав зробити Connect більш універсальним, швидшим та простішим у використанні. Перевірте, що ми готуємо для вас.

Нові тригери сценаріїв: автоматизуйте робочий процес

Ми даємо більше тригерів, щоб полегшити вам роботу. встановіть тригер для конкретного випадку для запуску сценаріїв на віддалених агентах:

Перед початком індексації файлів

Після того, як агент завершить завантаження

Адже всі агенти завершують завантаження

Завдання чистого сценарію: індивідуальне управління

Ми додали нову функцію сценарію, за допомогою якої ви можете виконувати код на віддалених машинах незалежно від передачі файлів. Ми хотіли надати вам більше контролю над тим, як ви запускаєте команди на своїх машинах, окрім основних завдань (розподіл, консолідація, синхронізація), які ми надаємо в Connect.

Як і інші завдання, ви можете запланувати, коли ви хочете, щоб ваші сценарії виконувались (не хвилюйтеся, ми перейдемо до нової функції планування роботи нижче). Ви також можете переглянути результати роботи зі сценаріями на централізованій консолі управління.

Планувальник завдань: оптимізуйте свій час

Подібно до нашої поточної функції планувальника пропускної здатності, тепер ми надаємо вам детальний контроль для планування завдань. Ви можете планувати, призупиняти та перезапускати завдання, коли завгодно.

Оптимізуйте свій час та автоматизуйте завдання, які ви зазвичай виконуєте вручну за допомогою Планувальника завдань

Виконуйте завдання завжди: негайно, вручну, щогодини, щодня, щотижня та у визначену дату та час. Це ваш вибір, розкладіть час! Ви також можете скористатися консоллю керування, щоб завантажити файл журналу у поданні відомостей про роботу, щоб переглянути стан та історію вашої роботи.

Призупиніть і перезапустіть завдання

Щось несподіване вискочило протягом дня? Не хвилюйтеся, тепер у вас є можливість призупинити та перезапустити роботи, які ви виконуєте, та відновити пізніше, де ви зупинились.

Розумніша та швидша синхронізація: оптимізуйте потік даних

Ми зробили наш протокол синхронізації розумнішим і витримали несправності в будь-якій ненадійній мережі.

Диференціальна синхронізація: однакові дані, але ми переміщуємо їх менше швидше

Ми розробили швидший та ефективніший протокол розпізнавання файлів, тому, коли ми переміщуємо ваші дані, ми переміщуємо лише зміни у ваших файлах. Навіщо витрачати час на переміщення цілого файлу, коли ми можемо перемістити частину, яка була змінена.

Дедуплікація файлу

Заощаджуйте час і зменшуйте використання мережі. Наш вдосконалений рівень дедуплікації файлів зводить до мінімуму передачу даних, не передаючи файли, якщо вони вже існують в іншій папці.

Ми сподіваємось, ви сподобалися спробувати нові функції. Не забудьте повідомити нам, що ви думаєте! Якщо ви не новачок у Connect, запросіть безкоштовну пробну версію вже сьогодні та починайте роботу з 2.1.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/resilio-connect-21-available-konstantin-lissounov/.

Konstantin Lissounov люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: