Завдання Slack на майбутнє – аналіз продукту та дизайну

Однією з моїх новорічних рішень цього року було написати більше і почати розвиватися як товарний хлопець. Тож я взяв лист із кількох моїх улюблених веб-сайтів щодо продуктів та дизайну, а саме User Onboard та Little Big Details, і вирішив вести блог про продукти, якими я багато користуюся, і подумати про те, як їх можна переосмислити.

Одним з таких продуктів є Slack. Slack – це інструмент комунікації між командами, який дозволяє компаніям і проектам бути більш прозорими, дозволяє людям бути в курсі подій і, що ще важливіше, дозволяє співробітникам весело проводити час і будувати речі більш продуктивно і менш офіційно.

Мене особливо цікавить питання контексту в мобільних обчисленнях сьогодні. Все, що ми сьогодні робимо на своїх телефонах або ноутбуках, передбачає постійне переключення уваги та втрату уваги. Потрібно виконати кілька дій для досягнення певної мети (приклад: якщо я налаштований на зустріч з кимось, мені потрібно перевірити місце розташування в моєму календарі, знайти місце, де я їх зустрічаю, у своєму додатку карти, а потім перейти до мою електронну програму та знайдіть останню розмову, яку ми мали, потім перейдіть до моєї файлової програми та знайдіть документ, який я хотів обговорити тощо).

Ми постійно маємо ці приховані втрати контексту, і це означає, що наш мозок став набагато нервовішим. Робота втратила якість того, щоб дозволити нашому розуму по-справжньому вільно думати про одне завдання в потоці, і натомість більше стосувалося “того, щоб щось робити”.

На початку цього року я писав про цю проблему в контексті Slack, серед інших міркувань щодо дизайну та продукту, я відчуваю, що вона зіткнеться з масштабами. Потім, після того, як я написав свою публікацію, до мене звернувся дизайнер UX та UI, який зголосився допомогти мені зрозуміти, що я маю на увазі, і як ці проблеми, а саме дозволяючи користувачам Slack “підтримувати контекст”, можна було вирішити.

Перша публікація про виклики Slack доступна тут:

І наступний пост, де я показую, як одну з цих проблем можна було б вирішити за допомогою семантичного аналізу, AI та прогнозних обчислень, знаходиться тут:

Сподіваюся, обидва дописи дають змогу зрозуміти, наскільки потужним міг би бути наш світ, якби ми могли “розробити контекст”.

Ласкаво просимо і дуже відкриті для створення цього спільного проекту із все більшою кількістю дизайнерів, інженерів та ентузіастів!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/slacks-challenges-future-product-design-analysis-dhruv-ghulati/.

Dhruv Ghulati люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: