Закрийте передні двері! Що буде з кодуванням завантажувальних таборів зараз ?!

Коли Dev BootCamp оголосив у середу, що в цьому місяці вони ведуть свою останню когорту і офіційно закрили свої двері в грудні 2017 року, галузь відчула хвилю шоку та смутку. Як стороння особа, яка заглядає, можна припустити, що це класична історія малого бізнесу, який не зробив цього за перші 5 років. І зовні це так. Але з точки зору колеги-початківця з перших днів промисловості, ми могли б також оплакувати смерть нашого діда. Не кажучи вже про те, що DBC була старою або застарілою компанією. Швидше, що вони стали першовідкривачами тієї самої галузі, якою ми всі так неймовірно захоплені.

П’ять років тому індустрія завантажувальних програм для кодування не була процвітаючою та швидкозростаючою галуззю, як сьогодні. П’ять років тому початкові табори ледве існували. Ми всі бачили, що зі зростанням технологій відбулося величезне збільшення кількості розробників, необхідних як у технічній галузі, так і за її межами. Ступінь інформатики зайняв надто багато часу, щоб вирішити нагальну проблему, і результати у підготовці випускників до робочої сили мали неоднозначні результати. І DBC зіграв вирішальну роль у доведенні необхідності прискореного, практичного освітнього рішення на ринку. Поряд з цією нагальною потребою в талантах вони побачили ринок розумних людей, які мають високі здібності до навчання, готових наполегливо працювати, щоб змінити свою кар’єру. DBC допоміг довести, що високоінтенсивна підготовка навичок працює для кодування.

Отже, де DBC помилився? Ми поділимось своїми думками, але спочатку трохи попередньої історії.

V школа розпочалася приблизно в той самий час, що і DBC. Тоді ми були провідним магазином розробки програмного забезпечення, що створював сексуальне програмне забезпечення для корпоративних компаній, включаючи DirectTV, ADP та Logitech. Ми також працювали для величезних фінансових корпорацій та технологічних стартапів. Як і всі інші, наші клієнти шукали талановитих розробників і почали запитувати нас, що ми можемо зробити, щоб допомогти їм виконати ці ролі. Протягом багатьох років ми розробили надійний процес приєднання та вирішили запустити два невеликі класи через спеціальну версію, щоб перевірити ідею, чи може прискорене, практичне навчання дати компетентних розробників. Як і DBC, ми мали успіх і вирішили піти далі. Продовжуючи тестування наших занять, ми помітили, що кілька інших компаній з’явилися, роблячи щось подібне. Серед цих перших піонерів були Флатірон, Генеральна Асамблея та DBC. Ми вирішили звернутися до них, як і до інших, і почати будувати спільноту навколо нас.

Нас вразило, що майже всі, до кого ми звертались, співпрацювали. Як група ми мали на меті довести, що це може спрацювати, і ми були більше раді допомогти нашим студентам успішно змінити кар’єру, ніж конкурувати між собою. Існувала прекрасна культура співпраці та справжні зусилля для оптимізації освіти для вирішення потреб на ринку. Існує серйозна магія в тому, що пристрасні засновники будують щось значуще і мають гнучкість для впровадження інновацій та пошуку шляхів для подальшого вдосконалення досвіду студентів.

По мірі того, як це відбувається, за короткий проміжок часу нові школи почали з’являтись повсюдно, а разом з ними приплив потоку як копій, так і нових інновацій. Ми бачили такі речі, як нові мови та технологічні стеки, тестування різної тривалості програм, пряме співробітництво з наймаючими компаніями для випускників, багато кампусів по країні, щоб студентам не довелося їздити, варіації гарантій та результатів працевлаштування та ” обіцяти платити »плани навчання, які не вимагали від студентів оплати за навчання до отримання першої роботи. Темпи інновацій на цьому абсолютно новому ринку були приголомшливими, і конкуренція стала жорсткою. Індустрія почала відчувати переповненість, особливо у таких великих технологічних центрах, як Сан-Франциско, Нью-Йорк, Чикаго та Сіетл.

Непросто відповісти: “що сталося?” маючи на увазі компанію, яка зачиняє свої двері. Для DBC я впевнений, що це складніше, ніж фінансова життєздатність або пропуск оцінки на стійкій бізнес-моделі (адже, давайте будемо чесними – існують різні бізнес-моделі, які мають, роблять і виглядають так, як вони продовжуватимуть працювати в промисловість).

Приблизно два роки DBC залишався одним із ключових лідерів у галузі. Їх засновника та генерального директора Шаріфа Бішай шанували в основному всі. У 2014 році вони були одними з перших завантажувальних таборів, придбаних більшою корпорацією. Ось що DBC сказав про їх придбання: “Каплан запропонував нам фінансову підтримку, яка дозволила нам зосередитися на нашій роботі, щоб краще обслуговувати студентів стільки часу, скільки ми робили. І це дало нам фінансову свободу експериментувати з різними моделями доставки, а також пропонувати товари “.

З мого погляду на галузь, тоді все почало змінюватися. Це не означає, що придбання погані, або об’єднання зусиль з традиційною комерційною метою не може піти на користь як студентам, так і компанії. Але якимось чином, зібравши гроші, щоб мати можливість більше експериментувати, DBC залишився по суті незмінним. Поки інша галузь допрацьовувала модель і знаходила нові способи створення та надання цінності, DBC почав згасати. І в галузі, яка ще тільки зароджується, підручник з успіху все ще розвивається і вимагає, щоб ми продовжували повторюватись, щоб залишатися актуальними.

Канарка у вугільній шахті могла бути кілька тижнів тому, коли нас зібрали в Чикаго разом із 30 іншими школами та галузевими партнерами як членами CIRR (Ради з питань доброчесності у звітуванні про результати), щоб обговорити результати та керувати звинуваченням у приведенні вищих стандартів та більша прозорість для галузі. Ми знаємо, що результати є головними, і хоча більшість основних шкіл були представлені, було відзначено кілька ключових винятків, DBC був одним з них.

Я не знаю, чому їх там не було. Або яка солома врешті зламала верблюду спину і змусила їх вирішити закрити свої двері. Але для всіх нас, хто залишився, я знаю, що для досягнення успіху в цій галузі ми повинні оптимізувати досвід навчання студентів. Світ і надалі потребуватиме талановитих розробників. Отже, поки ми продовжуємо забезпечувати швидкий та ефективний шлях до технологічної кар’єри, завантажувальні табори продовжують процвітати.

http://www.vschool.io

#DBCShutdown #bootcamps #coding #VSchool

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/shut-front-door-whats-going-happen-coding-bootcamps-now-michael-zaro/.

Michael Zaro люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: