Компартменталізація – навичка лідерства

“Що б не сталося, буває. Прийміть речі і рухайтеся далі”. – Корі Джонсон

Компартменталізація

Поділ на структури, такі як будівлі або підводні човни, в основному зосереджений на обмеженні пошкоджень.

Наприклад, у будівлі ідея полягає в тому, що якщо спалахне пожежа, будівля сегментується на “відсіки”. Таким чином, вогонь можна ізолювати до закритих секцій, уникаючи поширення на решту будівлі. Подібним чином, якщо підводний човен зазнає аварії та витоку води, потоп може бути методично стриманий.

Фотофініш

Протягом 20 років я писав про скачки у національній газеті. Я також роблю ставку поряд із цим заради отримання прибутку. Я часто опинявся в ситуації, коли результат фотофінішу міг зробити п’ятизначну різницю. Незмінно інший кінь часто отримував вирок – на мою ціну. Наступна гонка по картці починається за лічені хвилини.

Що ти робиш?

Опустіть голову, занурюйтесь у жалість і дивуйтеся, що могло бути? Гнати свої втрати?

Ні. Ви продовжуєте, скидаєте, розбиваєте дзеркала крила. Ви відскакуєте. Вам потрібно бути повністю присутнім для наступної гонки. Вам потрібно повністю контролювати свій факультет.

Ви розділяєте.

Компартменталізація лідерства

Як лідери, ми звикаємо до щоденних кривих куль. Буває все, і буває що завгодно. Коли ви керівник, який “веде” людей, ви повинні подумати, як ви виявитесь “перед” і “перед” своїми людьми. Ваша енергія (добра і погана) різко впливає на те, як почуваються ваші люди. Якщо ви випускаєте з атмосфери стрес і занепокоєння, вони відчують це, і, природно, вони не будуть такими ефективними.

Найкращі лідери можуть в один момент впоратися з великою кризою, а наступного – запросити колегу на зустріч з оновленнями. Цей колега залишить блаженно не знаючи жодної проблеми. Більше того, цей колега повинен залишити ваш офіс, почуваючись краще для обміну (до тих пір, поки вони виконують свої зусилля і якщо вони не є хорошим керівником, спочатку дивиться в дзеркало).

Як керівник, ви є головним офіцером із зору, ви є головним офіцером з питань енергетики та ви є головним офіцером відділення.

Великі лідери судять про себе за впливом на інших, а не за їхніми намірами.

Великі лідери судять про себе за тим, як вони змушують інших почуватися.

Виняткові лідери розділяють.

ДЯКУЮ ЗА ЧИТАННЯ

Flow Group є каталізатором змін. Завдяки значному досвіду ми допомагаємо людям, командам та цілим організаціям працювати ще краще. Цього року ми відзначаємо 20 років цілеспрямованого бізнесу. Дізнатися більше

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/compartmentalization-leadership-skill-ian-mcclean/.

Ian McClean люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: