Критично важливе програмне забезпечення та обізнаність у часі

Коли я оглядаю свої подорожі та читання за 2014 рік, я зафіксував надзвичайну кількість впливу декількох різних гуру та методологій командування надзвичайних ситуацій. Однією з методологій, якою я буквально став студентом, є командування Блакитної Карти. На даний момент я зарахований до онлайн-частини командного курсу, а незабаром піде і частина в класі.

Під час проходження курсу мене регулярно вражає, наскільки вміст Блакитної картки резонує зі мною, коли ми продовжуємо розробляти Tablet Command. Ми з Уіллом Пігеном (моїм співзасновником у Tablet Command) маємо понад 30 років досвіду роботи в пожежній службі, і за цей час ми, безсумнівно, прямо і неявно зазнали принципів «Пожежного командування» Алана Бруначіні. Можливо, свідомо чи несвідомо, це врахувало те, як ми розробили кілька особливостей Tablet Command.

Одна дуже проста функція, яку ми вбудували в наше програмне забезпечення, – це годинник часу роботи та вбудований таймер PAR (Personnel Accountability Report) у верхньому правому куті. Що дивно та захоплююче, так це те, що Брунаціні пишуть у своїй навчальній програмі в Інтернеті щодо моменту, коли надходить екстрений дзвінок. Це концепція, яку ми називаємо тимчасовою обізнаністю.

“[Частина] минулого часу, яку ми мало обговорюємо, – це час між початковим запалюванням і нашим прибуттям. Ми рідко знаємо точну тривалість часу, коли вогонь горів до нашого прибуття, але ми можемо наблизитись до оцінки з хорошим розміром умов, коли ми прибудемо на місце події “.

Для цілей цього блогу та моїх майбутніх блогів давайте сегментувати цей відрізок часу. Давайте позначимо часову складову від часу, коли насправді сталася пожежа, до того, як її виявили, як “Х-фактор”. А для подальшої ясності та точності назвемо час з моменту виявлення пожежі до моменту, коли про це повідомили в диспетчерський центр 9-1-1, як “фактор Y”.

Одним із способів того, як команда планшетного ПК вносить більше ясності в цю тимчасову обізнаність, є наш годинник часу інцидентів. У корпоративній версії Tablet Command годинник часу починається з першого натискання клавіші диспетчера, коли він відповідає на дзвінок 911. (Коли диспетчер приймає дзвінок від громадянина, вони вводять життєво важливі дані для підрозділів пожежної служби, що реагують. Як тільки диспетчер торкається клавіатури для введення першого символу, запускається таймер команди планшета. Принаймні, це дозволяє користувачі бачать годинник з моменту повідомлення про надзвичайну ситуацію; критично важливий для підвищення рівня обізнаності та підвищення рівня безпеки під час пожеж конструкцій та інших надзвичайних ситуацій.

Вміст команди «Синя карта» надалі говорить про минулий час під час інциденту, а командувач інциденту (IC) повинен подумки відкалібрувати час дзвінків, плюс час відправлення та минулий час.

“Правило 20 хвилин, яке пожежна служба застосовується десятиліттями (якщо вогонь горів неконтрольовано протягом 20 хвилин, відмовтеся від конструкції), має включати час горіння до того, як ми туди дійдемо. Як нотатка, що цікавить (і виживання), для багатьох структур правило 20 хвилин досить щедре. Цей час скорочується, оскільки легкі конструкційні матеріали стають легшими “.

Незважаючи на те, що завжди важливо бути розумово задіяними та візуально співзвучними із зростанням пожежі та сигналами про погіршення умов, наявність пасивного годинника часу, який нагадує користувачеві про минулий час, може спонукати СК до безпечних дій швидше під час інциденту. Це особливо актуально, коли цей годинник часу буквально вбудований у тактичний аркуш командирів інцидентів.

У навчальній програмі командування Блакитної картки мудро коментується тимчасове спотворення: “Час може робити забавні речі на місці події. Іноді години здаються хвилинами. Інший час, хвилини здаються годинами. Однією константою пожеж конструкції є те, що будівля буде тривати дуже короткий час Період часу під впливом полум’я. Ще одним невблаганним обмеженням у часі є тривалість часу, коли SCBA буде подавати повітря своєму власнику.

Ті з нас, хто був на роботі, так чи інакше зазнали цього тимчасового спотворення; це спотворення сталося під час функціонування команди або при призначенні рівня завдання. Це звучить дуже вірно для співробітників пожежних департаментів Фенікса, Сіетла, Денвера та за їх межами, котрі постраждали від виконання службових обов’язків на основі обмежених умов.

Tablet Command успішно вирішила цю проблему за допомогою інтегрованих САПР таймерів інцидентів, таймерів PAR та окремих таймерів компанії. Вони взаємодіють з користувачем так само, як це робить наше обладнання; пасивні, але присутні та доречні на критичних місцях.

Наразі відгуки на місцях були дуже позитивними, і тепер проблема полягає в тому, щоб розмістити маркери в програмному забезпеченні, де тимчасова обізнаність була реальною частиною історії безпеки життєдіяльності. Настане час, коли ми зможемо повідомляти про випадки, коли життя перших реагуючих було пощаджено, коли в іншому випадку вони могли б опинитися під загрозою без доступу до даних у реальному часі.

Такі технології, як Tablet Command, мають підвищений рівень безпеки завдяки кращій підзвітності та більш чистому потоку значно точнішої інформації. Однак, НІЩО не замінює якісного прийняття командних рішень та методології. Такі програми, як “Блакитна карта”, надають “тренінги та повторення” в тренажерах і надзвичайно обгрунтоване навчання щодо ризику проти виграшу під час екстрених операцій.

Поєднуючи компетентність і вміння з часом на роботі, ви отримаєте передового командира інцидентів, який використовує технологію як цінний інструмент для вдосконалення тактичного та стратегічного прийняття рішень.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/mission-critical-software-temporal-awareness-andy-bozzo/.

Andy Bozzo люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: