Ласкаво просимо до Сендвіч-покоління

Багато наших друзів та сім’ї вже знають, чому наше покоління називають “поколінням сандвічів”. А саме, ми маємо особливу можливість піклуватися про своїх дітей і в багатьох випадках «допомагати» нашим батькам чи родичам у житті, коли вони виходять на пенсію та старіють вдома. Незважаючи на те, що обставини у всіх різні, люди похилого віку, які старіють вдома, потребують любові та допомоги з боку родин та, за необхідності, сторонньої допомоги. Часто це починається як хороший супутник, але може швидко змінитись із віком батьків та родичів.

Як заступник генерації бутербродів, у вас є багато робочих місць, будь то дочка чи син, батько чи мати, друг чи люблячий сусід. На жаль, серед вас є лише одна людина, і ви, як і більшість сімей, дуже зайняті і маєте багато запитів на свій час.

Якщо ви знаєте когось, хто допомагає члену сім’ї, або якщо ви особисто берете участь у цьому аспекті підтримки батьків чи родичів вдома, ви добре знаєте про особисті жертви, спрямовані на підтримку цих близьких. Ви не маєте багатьох обов’язків поза межами цієї допомоги, і психічні, фізичні та часові проблеми можуть стати нестерпними. У якийсь момент стає зрозумілим, що додаткова допомога вже не є актом любові чи ввічливості, а тепер стала необхідністю.

Наш дзвінок

Побачення цієї ситуації з такою кількістю наших друзів, сусідів та родичів викликало бажання захотіти стати частиною рішення.

Щоб дослідити цю нову бізнес-ідею, ми з Шенноном місяцями прочісували агентства в цьому районі. Ми провели інтерв’ю з агентствами та запропонували опікунів, оцінили ліміти страхування та облігацій, розглянули взаємодію між опікуном та клієнтами та спосіб обрання кожного кандидата для найму.

Ми зрозуміли, що не існує місцевого агентства, яке могло б забезпечити ту допомогу, яку ми б хотіли для своїх власних коханих. Тож ми вирушили на пошук, щоб знайти його.

Ми обрали тимчасову медичну допомогу

Після нашого вичерпного дослідження ми з Шенноном раді повідомити, що придбали 50-річну франшизу – тимчасову охорону здоров’я, яку ми розширили на округ Монтгомері, штат Меріленд, та Ферфакс, штат Вірджинія. У Interim Healthcare в Монтгомері ми пропонуємо послуги консьєржа за таку ж ціну, як інші установи.

Ми проводимо легке ведення домашнього господарства, ведемо клієнтів на прийоми до лікарів, чистимо та поповнюємо запаси холодильника, готуємо їжу, надаємо допомогу в отриманні душ і допомагаємо клієнтам одягатися і готуватися до дня. Ми також надаємо нічну допомогу, щоб допомогти людям похилого віку підготуватися до сну, приготувати вечерю, помити посуд і встановити дзвоник для нічної допомоги.

Починаючи з вашої першої зустрічі з нашим представником служби обслуговування клієнтів і закінчуючи зустріччю з вашим досконало підібраним доглядачем, ми наполегливо працюємо на кожному кроці, щоб забезпечити безпеку, безпеку та задоволення її потреб.

Це особисте

Ми з Шеннон хотіли поділитися з вами своїм досвідом. Ми розуміємо бурхливу природу життя, коли ми відправляємо процвітаючих дітей до коледжу, врівноважуємо свій будинок, свою кар’єру та підтримуємо нашу громаду. Ми усвідомлюємо ці труднощі, як бути призначеним для генерації сандвічів, оскільки підтримуємо існуючу сім’ю та родичів. Ми розраховуємо свої численні благословення і прагнемо терпіння, щоб подолати наш виклик. Ми розуміємо обов’язки бути відданими хранителями перед оточуючими.

Ми прагнемо достойно жити у літніх людях у власному домі та надавати сім’ям душевного спокою, оскільки вони надають своїм коханим найкращу підтримку в покращенні якості життя в їхньому домі.

Електронна адреса – mpriddy@interimhealthcare.com. Нашим представником служби обслуговування клієнтів є Сью Коппола, номер її мобільного телефону (301) 310-9261, електронна адреса – Scoppola@interimhealthcare.com.

Якщо ви знаєте когось, кому може знадобитися допомога, не соромтеся зателефонувати нам.

З найвищими побажаннями, Шеннон Придді, Майкл Придді, Сью Коппола, Полін Шарпер та наша зростаюча щаслива родина медсестер.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/welcome-sandwich-generation-mike-priddy/.

Mike Priddy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: