Мій виступ у “Один шоу” ВВС: Як споживачі змінюють індустрію власності

Один показ на iPlayer

Сьогодні ввечері (вівторок, 12 липня) о 19:00, налаштуйтеся на шоу The One Show BBC, щоб побачити мене на боксерському рингу (так буквально).

Мене, звичайно, не просили залучити через мій сильний правий гачок; The One Show хотіла слова війни, коли вони протистояли мені проти традиційного агента з нерухомості на вулицях; хоче, щоб ми обговорили плюси і мінуси Інтернету та традиційні підходи до продажу будинків.

Коли я вступив між мотузками кільця в той день, коли ми знімали відео, я був радий почути, як мій супротивник (Кері) збирався захищати послугу, яку надає Хай-стріт, яка за ці роки призвела до сімдесяти відсотків британців кажучи, що вони не довіряють агентам з нерухомості.

Ми фактично домовились про деякі речі; Кері оцінив, як технологія, яку ми створили в Settled (яка надає більше контролю та прозорості власнику житла та покупцю), може допомогти еволюціонувати традиційним агентам. Він погодився з тим, що індустрія нерухомості повинна вдосконалюватися і що на головній вулиці зростає тиск, щоб тягнути шкарпетки!

Кері також була готова до поєдинку з “ударами”, в тому числі; “Ви отримуєте те, за що платите”, вказуючи, що за значно знижену плату Settled (так, продати будинок із Settled всього 399 фунтів стерлінгів) ви отримаєте нижчий рівень обслуговування. Однак він намагався зробити так, щоб цей пункт стояв. Я заперечив, що в нашому випадку менші витрати не означають компромісу щодо обслуговування; насправді, зовсім навпаки. Ми позбавили непотрібних накладних витрат: машини, офіси та безпосередньо вирішили ці проблеми. Ми захоплені новою альтернативою агентам з нерухомості, розробленою спеціально для сучасних споживачів.

Що було насправді цікавим, коли я відповів на думку Кері, це те, що справжній сенс того, що ми робимо в Settled, вийшов на поверхню; Клієнти Settled. Вони не використовують «Заселене» виключно для економії коштів, вони використовують його, оскільки отримують усе необхідне для продажу будинку та ще щось набагато цінніше; контроль та прозорість.

Вирішені питання стосуються не лише скорочення непомірних зборів агента з нерухомості, це виправлення чогось зламаного. Багато десятиліть посередники в цій галузі не орієнтувались на замовника. Зараз, коли все більше і більше людей усвідомлюють альтернативні моделі, вони з’їжджаються до них. За останні три роки кількість людей, що продають будинки через інтернет-агентів, зросла на п’ятьсот відсотків (Джерело: Zoopla). Справедливо сказати, що люди вітають зміни.

Коли я захищав цю потребу в змінах, щось інше виникло в голові. Нещодавно ми запитали деяких наших продавців про їхній досвід врегулювання. Серед тверджень, пов’язаних з гордістю людей показувати людей навколо їх власних будинків, задоволенням від того, що вони більше беруть участь у прийнятті рішень, особливо виділялись коментарі одного продавця. Рейчел (яка продала свій будинок із 3 ліжками в Ньюкаслі разом із Settled) сказала, що почувалася “самовдоволеною”. Сусіди та друзі сказали їй не ризикувати “піти на щось інше і дотримуватися місцевого агента, але вона перелічила свій будинок з Поселеним, незважаючи на негідників. Перша пропозиція у неї була через п’ять днів, через два місяці все пройшло, і вона опинилася в новому будинку, заощадивши 3164 фунтів стерлінгів. Такі люди, як Рейчел, рятують тисячі та отримують кращий досвід, який справді характеризує те, що ми робимо в Settled.

Ще одним моментом, який я хотів, щоб мій традиційний опонент засвоїв, було те, що принципово змінюється спосіб у нас у світі. Ми хочемо безпосередності; доступ до послуг; технологія, яка дозволяє нам робити речі тут і зараз. Ми бронюємо свої відпустки, перевіряємо відгуки, переносимо гроші, купуємо покупки, замовляємо таксі, і робимо все це у своїх диванів, офісів або в автобусі.

Життя демократизовано, ми більше не є пасивними одержувачами послуги, ми вимагаємо та формуємо послугу. Отже, ідея, що ми продовжуватимемо платити тисячі фунтів стерлінгів за послугу, яка протягом багатьох років характеризувалася недовірою, недобросовісною поведінкою та безтурботністю, просто незбагненна.

Компанії та галузі вже не можуть уникнути поганого обслуговування. Наші клієнти – це більше, ніж ваш типовий клієнт, вони – наше натхнення, ми будуємо для них і завдяки їм. Їх відгуки – це для нас золото, особливості, зміни та зміни, які ми робимо, є прямим результатом їх дії, і вони кажуть нам, що хочуть отримати повноваження, вони хочуть робити більше і не хочуть відчувати відключення від процес. Ми знаємо, що продаж та купівля житла зараз далеко не ідеальний досвід, однак, ми прагнемо зробити це по-справжньому близьким протягом наступних років; ці відносини між нами та нашими клієнтами перенесуть нас туди.

Ми створили Settled для всіх людей, які коли-небудь були незадоволені майновим статусом-кво. Ми слухали, чули та діяли, і ми раді, що вже робимо продавців щасливішими.

Тож налаштуйтеся сьогодні ввечері, щоб зловити шоу о 19:00 або подивитись на BBC iPlayer пізніше.

Settled – це онлайн-платформа, яка передає повноваження продавцям та покупцям. Продавці отримують все, що потрібно для кращого продажу свого будинку (оцінки, фотографії, плани поверхонь, вивіски продажу, підтримка від початку до кінця, підключення до перевірених покупців, розміщення на всіх основних порталах нерухомості) за фіксовану одноразову ціну з ПДВ, що включає 399 – немає улову. Settled захоплений наданням можливості продавцям та покупцям вести реальні розмови, брати участь у процесі та #besettled.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-appearance-bbcs-one-show-how-consumers-changing-property-young/.

Gemma Young люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: