Не # ВидалятиFacebook – Як захистити свої дані

Шановний, поки світ падає через facebook та кризу даних, ми теж повинні знати наші кроки. Чи знаєте ви найрозумніший спосіб захистити свій фільм від завантаження на YouTube та деінде? Опублікуйте фальшиві відеофільми з усіма можливими назвами ще до виходу. Між запуском пісень та випуском фільму повинен бути час дихання. Це період, який я називаю “збережіть свій інвестиційний момент”. Момент істини, який не передбачений подорожами клієнтів щодо досвіду роботи з клієнтами, але це було вкрай необхідним для кіноіндустрії.

Справа не відрізняється, поки я пишу на Linkedin чи Facebook. Кожен має наші дані. Деякі пробиваються далі і заробляють більше грошей, а інші відстають. Ну, я не бачу ніякої шкоди. Facebook не змушував мене наводити зброю, як і Linkedin, ми надавали інформацію за власним бажанням. Ми навіть не заплатили плату за реєстрацію. Вони мають право продавати мої дані, щоб бути логічними.

Зараз я зупинюсь на facebook. Дати народження були найбільшою таємницею життя дівчинки, і, безсумнівно, люди тримають її відкритою, щоб прочитати якісь добрі побажання та відчути себе над світом на день. Це не обов’язково означає, що рік народження буде загальнодоступним. Однак facebook знає дату вашого народження, якщо ви не підробили під час реєстрації. Що в цьому поганого? Менеджер відносин з вашими кредитними картками також знає про ваш рік народження, посміхнений хлопець з реєстратури вашого коледжу також знає, скільки вам років, навіть той спітнілий хлопець в офісі освітньої ради, рот якого повний пан-зарди.

Давайте перейдемо від дня народження до інших форм даних, які ми надали до сьогодні. Сімейний стан, номер телефону, ідентифікатор електронної пошти, домашня адреса, адреса офісу, робочий профіль, інтереси, список друзів та інші. Я не бачу жодної проблеми в цьому. Але ви мало знали, що система розпізнавання обличчя проникла настільки глибоко, що вона може впізнати вас за фотографією, зробленою будь-ким на будь-якій вечірці, яка може бути навіть моментом руйнування гардеробу або ковзання на підлозі. Чи можете ви стерти? Ні.

Отже, що нам робити? Спочатку перейдіть до налаштувань і завантажте всі свої дані. Ви побачите “Завантажити копію” у загальних налаштуваннях облікового запису.

Закінчивши завантаження, прочитайте перший абзац ще раз, і ви зможете зрозуміти ваші подальші кроки. Давайте продовжимо. Якщо ви застрягли де-небудь, сміливо надсилайте вхідні повідомлення, щоб отримати пропозиції.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/do-deletefacebook-how-protect-your-data-shahriar-m-osman-nawed/.

Shahriar Mohammed Osman Nawed люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: