Нью-йоркчани представляють Benestream, соціальне підприємство, розроблене Stax Dev Corp.

Ця нещодавня стаття в The New Yorker висвітлює реальні потреби у великій кількості працездатного населення та рішення для соціальних підприємств, розроблене Stax’s Dev Corp. Мені приємно, що Стакс співпрацював із Беном Гайерханом та Фондом Форда для створення цієї компанії, яка допомагає працівникам з низьким рівнем доходу. отримати пільги на робочому місці. Ще в 2011 році Бен звернувся до Stax із запитом: “Ford хоче знати, як ми можемо використовувати ACA, технології та великі дані, щоб отримати тих, хто має низький дохід, та їх переваги”. Stax із задоволенням використовував наш галузевий досвід, розробляв бізнес-модель та ринкову стратегію, а також об’єднував нашу мережу ділових партнерів, щоб допомогти Бену розпочати бізнес.

Стакс припустив, що комерційне соціальне підприємство може обслуговувати бідних, що працюють, ефективніше, ніж розподіл уряду, і в більших масштабах, ніж чиста філантропія. Швидко вперед, і Benestream охоплює тисячі життів (більше ніж більшість великих благодійних організацій), масштабуючи доходи та додаткові гроші інвесторів (фінансові та благодійні) та висвітлюючи можливості бізнесу для інших соціальних підприємців. Я радий бачити вплив та уроки, які можуть дати соціальні підприємства, і в повному розкритті, Stax все ще є акціонером.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/new-yorker-profiles-benestream-social-venture-stax-dev-rafi-musher/.

Rafi Musher люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: