Переговори з технічним директором: готові вивести вашу компанію на новий рівень? Ти впевнений?

За свій 15-річний досвід роботи в ІТ-галузі я багато чому навчився. Більшість моїх уроків відбувалися у формі помилок як моїх, так і чужих. Ця історія про одну з таких помилок та уроки з неї. Урок, який ви вивчаєте, коли поспішали з речами раніше їхнього часу

Вступ

У розробці програмного забезпечення на замовлення компанії масово торгують часом: ви купуєте час професіоналів оптом, об’єднуєте їх у команди, а потім перепродаєте час клієнтам. Ваша робота полягає у створенні продукту на основі специфікацій клієнта.

Хоча це захоплююче та завжди складне завдання, що дозволяє постійно рости та розвиватися, є кілька мінусів. Головним є той факт, що ви ніколи насправді не створюєте щось своє. Ви розробляєте продукт, і клієнт має всі права на нього. У деяких випадках, коли проект закінчується, ви, можливо, ніколи більше не перетинаєтеся з чимось, на що витратили сотні годин, створюючи.

Рішення? Скористайтеся передовими професіоналами, яких ви зібрали, і створіть свій власний продукт. Наступний логічний крок для кожної компанії, що надає послуги.

Приклад:

Кілька років тому ми саме це вирішили зробити. Здавалося, потрібний час. Керівник відділу управління проектами в BGO Software мав велику освіту та досвід у галузі, в якій продукт повинен був бути впроваджений, а також усі знання, необхідні для створення вимог до специфікації. Ми швидко вибрали стек технологій, записали специфікації та почали кодування.

Технологічний стек, про який йде мова, був наведеним нижче – усі сфери, на яких спеціалізується наша команда.

Технологічний стек:

Microsoft SQL Server – База даних

.Net Framework – Back-End

JavaScript + SVG – Front-End

Чи справді був час, думав?

Засліплені хвилюванням дивовижного продукту, який ми збиралися створити, ми пропустили важливий крок. Компанія була ще зовсім новою, і, крім її абсолютного успіху, ми досі не мали можливості виділити команду, яка не займалася б нічим іншим, як розробкою нашого власного продукту. Тоді ми думали, що заповнення часового проміжку, який мали наші розробники під час роботи над проектами для клієнтів, буде достатнім.

Тоді ми вперше і востаннє недооцінювали проект. На щастя – це було наше власне. Прислів’я про те, що діти шевця ходять босоніж, виявилося цілком правдивим.

Незважаючи на наше енергійне бажання зробити виріб фізично неможливим. Не зрозумійте мене неправильно – ми не здалися, і незабаром я буду писати про те, що він вийшов. Тим не менше, це був не час, і якби ми намагалися бути більш реалістичними, ми б це зрозуміли. Переходити від проекту до проекту – важке, майже неможливе завдання. Особливо, коли якість є вашим пріоритетом No1, що завжди було таким у програмі BGO.

Через кілька років після першої спроби ми перезапустили концепцію створення власного продукту. Цього разу ми були бездоганними. Час був потрібний, ми присвятили команду і створили високоякісну систему управління клінічними випробуваннями з безліччю модулів, що відповідає всім нормам клінічних досліджень. Ми все робили за принципом. І це дало свої результати.

Висновок? Бажання рідко буває достатнім для успіху. Встановлення правильного середовища також має вирішальне значення. Для цієї конкретної статті я назвав це терміном. Чи погоджуєтесь ви з моєю термінологією?

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/cto-talks-ready-take-your-company-next-level-you-sure-ivailo-ivanov/.

Ivailo Ivanov люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: