Практикуйтесь у тому, що проповідуєте!

Ми часто чуємо, як люди просять лідерів «практикувати те, що вони проповідують», і це правильно! Так само, як слід очікувати, що компанії, що займаються залученням, переконуються, що вони взаємодіють зі своїми клієнтами! Тут, в Inpulse, ми робимо саме це.

Наш бізнес полягає в тому, щоб допомогти людям стати найкращими, щоб компанії могли процвітати. Ми робимо це завдяки регулярному, чесному зворотному зв’язку, який створює миттєві уявлення для полегшення конструктивних розмов між організаціями. Тому, природно, ми цінуємо кожен шанс отримати відгук від наших власних клієнтів. Щойно ми закінчили проект, щоб зрозуміти, як наші клієнти ставляться до свого партнерства з Inpulse, що вони думають про можливості платформи та як Inpulse відповідає їхнім бізнес-потребам та допомагає залученню співробітників.

Як і слід було очікувати, частиною цього процесу було опитування Inpulse для всіх наших клієнтів.

Ось заголовки:

100% учасників, коли їх запитували описати свої стосунки з Inpulse, обрали позитивні емоції (при цьому «позитивні», «захоплені» та «оцінені» вийшли на перше місце).

Головною причиною того, як це допомогло їм, було те, що “швидка та гнучка платформа, яка багаторазово використовує підтримку взаємодії та заохочення командних розмов”

90% усіх учасників підтвердили, що Inpulse перевершив їхні очікування.

Це серйозно круті результати, які змусили мене відчути справді гордість за компанію, яку ми будуємо. Ми не думаємо, що ми ще там, але ми вважаємо, що ми на правильному шляху.

Слідуючи нашому власному принципу, згідно з яким ці ідеї повинні призвести до конструктивних розмов, миттєво ми почали діалоги з кількома клієнтами, і з’явилися три ключові сфери – ми назвали їх 3P.

1 Позиціонування

Ми знаємо, що запровадження нового підходу до участі може бути тривожним часом. Платформа Inpulse позитивно відрізняється від традиційного підходу до опитування, і це може змусити старших керівників трохи знервуватися – “чи готові ми до цього підходу?” “Чи зможуть наші лідери це впоратись?” часто задаються питаннями. Це хороші запитання і тих, яких ми не цураємось.

Не всі готові до підходу Inpulse, і ми не готові йти на компроміси щодо того, що, на нашу думку, є підходом до взаємодії, що змінює гру. Ось чому чудово чути, як клієнти розповідають нам, що їхній народ справді прийняв і насолоджувався новим підходом. Їм подобається прозорість результатів, швидкість та спритність опитувань, постійні бесіди, а не поодинокі опитування з плануванням дій, і менше, але більш проникливі запитання, щоб допомогти зосередити керівників на тому, що залучає та від’єднує людей від того, щоб бути їхніми найкраще. І, звичайно, нашим клієнтам було приємно, що успіх Inpulse з їх співробітниками та керівниками добре позначився на них та їхньому бізнесі.

Ми не збираємося змінювати свою пропозицію, але сподіваємось, ви готові змінити свою позицію щодо участі, щоб досягти реального поліпшення бізнесу.

2 Платформа

Напевно, ми всі придбали новий продукт, виходячи з великих тверджень про його здатність, але нас розчарувала реальність. Це не добре почуття. Ось чому ми раді, що наші клієнти кажуть нам, що платформа Inpulse насправді забезпечує більше, ніж вони очікували. Багато пристрасно говорять про простий користувацький досвід (особливо у порівнянні з необхідністю отримати ступінь у галузі технологій та даних, щоб зрозуміти наших конкурентів), і вони люблять нашу проникливу та наочну презентацію результатів та здатність діяти на місцевому рівні за допомогою сегментації. Це лише деякі ключові атрибути платформи, які допомогли нашим клієнтам залучити зацікавленість та вести розмови, орієнтовані на дії.

3 Партнерство

У Inpulse ми пишаємося партнерською підтримкою, яку ми пропонуємо нашим клієнтам – на одному кінці спектра залучення у вас є компанії, що передають дані, а на інших технологічних компаніях ми теж не є. Швидше за все ми – компанія, що займається залученням.

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами та поряд з ними, щоб виміряти та стимулювати залучення. Це партнерство зіграло ключову роль у перевищенні очікувань, і багато клієнтів посилаються на підтримку та рекомендації команди Inpulse як на додаткову та високо оцінену перевагу. Як підсумував один клієнт, “ти ніколи не почуваєшся наодинці з Inpulse”. Оцінено не лише обмін передовою практикою, але й здатність зустріти клієнта там, де він перебуває, і подорожувати з ним під час заручин.

Ми пишаємося своїми 3P та тим, як вони допомагають клієнтам сприяти реальному вдосконаленню бізнесу. Ми будемо продовжувати розмову з нашими клієнтами, щоб переконатися, що ми продовжуємо розуміти їх проблеми та передбачати їх потреби. Якщо ці результати відгуків наших клієнтів змусили вас подумати, зв’яжіться, щоб дізнатись більше.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/practice-what-you-preach-matt-stephens/.

Matt Stephens люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: