Підніміть ноги – Підказка про успіх у підприємницькій діяльності No7

Тобто будьте собою.

Жінка, яка кілька разів працювала у мене, любить розповідати смішну історію, яка трапилася ще за днів SalesLogix. Партнер прийшов засмучений і висуває вимоги. Вона каже, що я відкинувся назад, поклав ноги на стіл і дав партнеру випустити повітря. Вона сказала, що була здивована моєю, здавалося б, безтурботністю. Коли вони закінчили, я подивився через стіл і сказав: “Мені шкода, що ви засмучені, але я не збираюся робити жодного з того, що ви хочете, щоб я зробив”. Партнер, мабуть, був приголомшений, але тоді ми добре поговорили про те, що ми можемо зробити, щоб зробити його щасливішим. В кінці зустрічі всі пішли задоволені

Я насправді не пам’ятаю інцидент, але це звучить так само, як я. Якщо ви перебуваєте в моєму кабінеті і розмовляєте, велика ймовірність, що мої ноги будуть на моєму столі. Я ноги на столі такий хлопець. І це суть моєї історії. Будь собою.

Бенджамін Франклін сказав: “Надзвичайно важко існувати три речі: сталь, діамант і пізнати себе”. У “Гамлеті” Шекспір писав: “Щоб ти сам був істинним, і це повинно слідувати, як ніч удень, ти не можеш бути неправдивим для будь-якої людини”.

Я не знаю, чи кожен міг би уникнути того, щоб відповісти партнеру так, як я, але я не знаю, яким іншим способом бути. Я зробив кар’єру з того, що був прямим, безглуздим і суворим. Тобто, будучи мною. Наскільки я розумію, вимоги партнера були нерозумними, і речі, на які він скаржився, не були зроблені нами. Тим не менше, я думаю, я міг би так само легко погодитися і заспокоїти його, але це не було б вірно тому, хто я є. Чому це важливо? Тому що коли ти підприємець, людям потрібно довіряти тому, хто ти є і чим ти будеш займатися. Йдеться про автентичність та послідовність. Партнери, співробітники, клієнти та інвестори повинні бачити лідерство, якому можна довіряти та на яке можна залежати. Партнер не відреагував негативно на мою відповідь лише тому, що він довіряв моєму рішенню, а тому, що довіряв мені.

Коли я розмовляю з підприємцями, я часто кажу про важливість наполегливості, наполегливості та завзятості – три речі, які мені добре допомогли. Чому? Тому що в кінці кінців все, що поділяють усі троє, – це завзятість пітбуля та відмова здатися, і це ніколи не важливіше, ніж коли мова йде про те, щоб бути собою. Ніколи не переставай бути тобою. Там мільйон “тем”, і всі вони працюють на когось іншого.

Якщо ви по-справжньому готові, майте мужність своїх переконань і будьте собою.

Ніколи не забувайте, що ви – ваш найголовніший актив. Довіряйте своїм інстинктам, будьте собою і володійте тим, ким ви є. Завжди.

Спочатку опубліковано на http://www.ryver.com 6 липня 2016 року.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/put-your-feet-up-entrepreneurial-success-tip-7-pat-sullivan/.

Pat Sullivan люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: