Ринок “Діснея” – акцент на вертикальній інтеграції

Основні фільмові франшизи отримують більшу частину свого доходу за межами кіноіндустрії

Незалежні постачальники та виробники споживчих товарів зазнаватимуть більшого тиску, щоб забезпечити роздрібну торгівлю та товари власними товарами як частину комбінованої стратегії бренду. Незалежні компанії можуть бути в центрі уваги злиття та поглинання. Наприклад, #Netflix може переслідувати #Hasbro для спільної IP-адреси дитини.

= Для власників ІВ, які надають широкий спектр послуг, що стосуються споживачів (канали та платформи OTT), наступні кілька років основна увага буде приділятися максимізації прибутку, який вони отримують від основного набору високоцінних ІС.

= Доставка OTT дозволила власникам вмісту обійти типові структури каналів та залучити більші бібліотеки, але це також призвело до зменшення ролі бренду каналу. Натомість бренд самого вмісту набув більшого значення.

= Там, де вміст має існуючий потужний бренд, такий як франшизи Діснея, включаючи Marvel та Star Wars, або шоу CBS Star Trek, вміст пробив шлях через шум конкуруючих назв.

= Щоб створити потужний бренд, не тільки вміст повинен бути привабливим, але і повідомлення споживачам має бути посилено в декількох точках контакту.

= Як такі, бренди, які можна використовувати (а не просто продавати) у багатьох споживчих вертикалях, включаючи іграшки, ігри, одяг, тематичні парки та упаковані товари, будуть неймовірно ефективним інструментом в епоху пост-каналів.

= Великі групи розроблятимуть основні бренди для передачі вмісту, замінюючи застарілі бренди каналів

= Виробники контенту знайдуть більшу цінність у меншій кількості своїх ІВ, нові «свіжі» ідеї буде важче розвивати. Там, де власник ІВ незалежний, очікуйте хвилі консолідації, оскільки право власності на ключові об’єкти франшизи стає стратегічно важливим.

= Збільшена увага до меншої кількості «брендів». Зменшилось значення брендів каналів на користь нових тематичних груп. Зросла важливість повного володіння ІВ для повернення маржі по ряду вертикалей монетизації.

https://omdia.tech.informa.com/OM014310/2021-Trends-to-Watch-Media-and-Entertainment-Super-trends

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/disney-fication-market-focus-vertical-integration-maria-rua-aguete/.

Maria Rua Aguete люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

омдія # підключенняточок # мандалоріан # Дісней Плюс # netflix # hasbro # media

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: