Світ зберігання має відбутися через порушення – і це вже час

Іноді інновації не потрібні (якщо це не зламалося, не виправляйте), але в технології саме інновації підштовхують нас до наступного прориву. Часом відсутність інновацій не пов’язана з браком оригінальних ідей та зусиль – інновації важкі, і вони можуть зайняти роки, а то й десятиліття.

Якщо ви довго та зважено поглянете на галузь зберігання даних, то виявите, що за останні 20 років не відбулося жодних фундаментальних нововведень у можливості функціонування. Останнім «великим» стали знімки та реплікація на основі оснащення, які популяризував NetApp. Однак з того часу це еволюція – повільні, очікувані зміни, які найкраще характеризують розвиток індустрії зберігання.

Коли Reduxio було засновано трохи більше трьох років тому, ми всі погодились з тим, що стан первинного зберігання – це в основному накопичення рішень, що закріплюються на болтах, та додаткові досягнення. Було очевидно, що настав час повністю переосмислити, як побудовані системи зберігання, та їх можливості. В основі кожної судноплавної системи Reduxio сьогодні – Reduxio TimeOS, яка втілює наше мислення та архітектурний підхід.

Заінтригований? Детальніше читайте в нашому блозі.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/storage-world-due-disruption-its-time-nir-peleg/.

Nir Peleg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: