Факти, які ви повинні знати про Bing & AI, щоб продовжувати свій бізнес.

У 1920-х рр. Середня тривалість життя бізнесу за індексом S&P 500 становила 67 років, 25 років у 80-х, 15 років у 2010 р. До 2020 р. Лише 25% компаній будуть сьогодні такими, що існують! 75% компаній будуть такими, яких сьогодні навіть немає в індексі. Це був один із фактів, яким Бінг вразив нас сьогодні на сесії Bing AI, на якій ми говорили. Оскільки наш бізнес побудований на основі штучного інтелекту та машинного навчання, нам краще, ніж деяким, подивитися, що нас чекає. Цього слід боятися чи обійняти? Процитувавши Microsoft, “справа не в тому, що технологія може зробити, а в тому, що ви можете з нею зробити”.

Ось кілька фактів, про які ви повинні знати як керівнику бізнесу, так і як маркетологу з цифрових технологій …

· До 2020 року клієнт керуватиме 85% своїх відносин з бізнесом, не взаємодіючи з людиною. Потрібно сказати, що я особисто дуже схвильований цим, оскільки половина людей, з якими мені доводилося спілкуватися, дають суперечливі або неправильні поради – ось для наступності та точності!

· 74% споживачів в Інтернеті засмучуються, коли з’являється недоречний вміст. Амінь до цього, чому ми створили нашу технологію – актуальність = кращий досвід = більше продажів та дешевша реклама!

· 74% людей довіряють пошуковим системам майже стільки, скільки вони довіряють бренду або веб-сайту. Ще одна цікава статистика, з появою ботів та більш складним досвідом покупок, ви готуєтеся до більшої кількості ваших транзакцій, що відбуваються в пошуковій системі, ніж на вашому сайті. Де це залишає вашу цифрову стратегію вперед?

Хочете знати про те, як змінюється обличчя аудиторії Bing UK, і як ви можете скористатися цим?

Майже 2/3 користувачів Bing у Великобританії не досягли віку 45 років

21% – у країнах із найвищим рівнем заробітку

Розподіл статі 48% жінок 52% чоловіків.

60% мають хоча б одну дитину в будинку.

Це була чудова публіка, яка приїхала сьогодні в Манчестер, приємна побачити деякі нові та старі обличчя (не дивлячись на вас тут, Вікас). Дякую хлопцям із Manchester Digital, що допомогли це все організувати та зібрати.

Ми чудово дружимо з хлопцями в Bing і досягли неймовірних успіхів на їх платформі. Ми з нетерпінням чекаємо отримання новинок із США, які будуть випущені у Великобританії. Привертати увагу наших клієнтів до результатів, які це неминуче принесе, дуже захоплююче.

Якщо тим часом ми можемо допомогти вам з вашими оголошеннями на Bing або ви хочете побачити нашу Платформу для покупок у дії, надішліть мені заявку на демонстрацію.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/facts-you-need-know-bing-ai-keep-your-business-ahead-elizabeth-clark/.

Elizabeth Clark люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: