Чи коледж того вартий?

Як ніколи, студенти та їх батьки запитують, чи варто це коледжу. Журнал Wall Street Journal назвав його “альбатросом на шиї”, маючи на увазі випускників, осідланих боргами. Але як слід розрахувати рентабельність інвестицій (ROI)?

Такі організації, як CEW, The Brookings Institution, Third Way та Payscale, розробили різні способи вимірювання рентабельності інвестицій, базуючись на інформації з балів даних коледжів Міністерства освіти США. Мій стартап, Едміт, допоміг понад 1 мільйонам сімей краще оцінювати та приймати розумніші рішення у коледжі та кар’єрі.

Хоча дослідження показують, що розкриття інформації може допомогти зменшити прогалини в інформації, недостатньо підтримати вибір коледжу. Не можна обійти той факт, що обчислення рентабельності інвестицій є складним, включаючи цифри та розрахунки, які не завжди є прозорими для сімей. Для сприяння прийняттю рішень існує все більше ресурсів, доступних студентам та батькам, щоб зрозуміти цінність коледжу та прийняти більш обґрунтоване рішення.

Я написав огляд різних способів обчислення рентабельності інвестицій коледжу для Едсюрге. Ви можете прочитати його тут. Як завжди, я хотів би почути ваш відгук!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/college-worth-nick-ducoff/.

Nick Ducoff люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: