Чому внутрішні зміни зазнають невдачі (і як система реагування аудиторії може забезпечити успіх)

Зобразіть сцену; ви витратили місяці, визначаючи нову ініціативу, яка, безумовно, зробить вашу компанію більш спритною, вигіднішою, веселішою, більш «усім важливим». Залишилося лише залучити робочу силу на борт. Але у вас все це під контролем завдяки чудово розробленій програмі внутрішнього спілкування. Він ідеально підходить для використання брошур, електронних листів, інструктажів з управління, соціальних каналів компанії, настільних іграшок та всього іншого, що доступне вам, сучасний комунікатор. Це не може піти не так!

А може?

Як часто ваш ідеально розроблений план не набирав сили і врешті-решт став «тим, що ми спробували минулого року, але не спрацювало»? Як часто ви звинувачували в цьому «політику», «поганий час», «відсутність бюджету» чи інший клішований козел відпущення?

Ми стверджуємо, що ви звинувачуєте не в тому місці. Ми стверджуємо, що ваш план міг бути ідеальним, але його провал полягав у втраті можливості прослухати робочу силу на двох критичних етапах:

Початок.

Кінець.

Це правильно. Початок і кінець. Тому що трохи в середині – це місце, де ви, мабуть, зосередили свої зусилля, адже саме на цьому рівні ви відчували, що були найпродуктивнішими. Це той момент, коли ви витратили більшу частину грошей та часу на мозковий штурм ідей для покращення спритності / прибутковості / репутації / задоволеності споживачів / речей.

Але, не виправивши початок і не прибивши кінець, ви могли б також не турбуватися.

Давайте подивимося, чому, і подивимося, як така система, як OMBEA Response, допомогла б вам уважніше слухати, щоб швидше залучити більше людей на борт.

Початок: збір ідей

Ви не змогли б розробити новий продукт або функцію для клієнта, не зрозумівши спочатку свого клієнта. І тим самим, ви не повинні ігнорувати те, що говорять ваші співробітники. Зрештою, саме вони впливають на ключові показники здоров’я компанії та на них впливають. А це означає, що замкнене в їхніх головах – це ідеї, необхідні для виграшу всього: від незначних поліпшень до значних здобутків.

Отже, вам потрібні їх ідеї, але як їх ефективно дістати? Ви можете спробувати все, починаючи з вікон пропозицій і закінчуючи анонімними опитуваннями в Інтернеті, але ви не отримаєте ідей усіх, і ви будете намагатися розпочати діалог про контекст та глибину кожного.

Рішення полягає у використанні системи реагування аудиторії, як OMBEA, для запуску внутрішніх фокус-груп, де ви можете охопити думки та ідеї кожного. Хоча люди будуть робити анонімний внесок, показ миттєвих результатів дозволяє стимулювати групову дискусію, що є чудовим способом сформувати ключові одкровення на основі різновидів нормальних, але неповних ідей.

Ви також отримаєте додаткову користь від того, що залучили людей на ранній стадії, що робить їх з більшою ймовірністю пізніше на вашому боці.

Кінець: перевірка, що вони зрозуміли

Отже, ви взяли весь цей відгук і перетворили його на кілька руйнівних нових ініціатив. Тепер ви готові до внутрішнього спілкування. У якийсь момент ви встанете перед групою і представите їх. Тепер зверніть увагу, адже цей біт важливий:

Ви не закінчите, поки люди не підтвердять, що розуміють, про що ви говорите.

Справді, вони зробили свій внесок на етапі заснування, але це не означає, що вони зрозуміють, як їх ідеї допомогли вам сформувати свої плани. Тож ваша робота – показати їх, а потім ще раз перевірити, чи вони їх отримали.

Краса використання OMBEA на цьому етапі полягає в тому, що ви можете запросити людей, за допомогою поставлених питань, реагувати та критикувати анонімно. Ви можете просто сказати: “Ви розумієте наш план?” Однак ми закликаємо вас підняти сесію, використовуючи запитання типу “Який вплив матиме ця ідея?” або: “Наскільки добре, на вашу думку, це спрацює?”

І тоді ви точно будете знати, і вони також, що всі на борту.

(Або ні, але, принаймні, ви знаєте, як це негайно виправити).

Кредит зображення: Ashes Sitoula.

OMBEA – це система реагування аудиторії, яка відображає в реальному часі відгуки про думки та знання людей. Це надзвичайно просто у використанні зі слайдами Microsoft PowerPoint для голосування, участі та оцінки. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://www.ombea.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/why-internal-changes-fail-how-audience-response-system-mitt-nathwani/.

Mitt Nathwani люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: