Щоб знайти талант, зверніть увагу на резюме: впевнено оцінюйте навички

Бет Коберт, генеральний директор Skillful, та Майкл Сімпсон, генеральний директор PAIRIN

Ми віримо, що кожен має талант – навички, отримані в класі та поза ним – і що кожен може процвітати, коли його вміння відповідають можливості роботи. Роботодавці, які прагнуть знайти найкращих талантів, стримуються обмеженнями резюме та традиційними методами найму. Ось чому, як керівники PAIRIN та Skillful, ми співпрацюємо, пропонуючи інструменти та тренінги, щоб зробити оцінку навичок та підбір людей до потрібних робочих місць простішими та надійнішими для роботодавців. За допомогою інструменту відбору заявників та розвитку співробітників PAIRIN та найму роботодавців, що базується на навичках Skillful, роботодавці можуть легко та впевнено здійснювати найм на основі компетентності.

Від сьогодні компанії, пов’язані з Skillful, матимуть знижку на PAIRIN Lite, інструмент найму та відбору, який допомагає роботодавцям швидко, легко та впевнено визначати претендентів, які володіють навичками, які відповідають сучасним найкращим показникам компанії.

Наймаючи кандидатів на основі їх компетенцій та навичок, а не їх багаторічного досвіду або того, чи мають вони ступінь, роботодавці можуть наймати людей, які найкраще підходять для роботи, яку вони рекламують. Вони також здатні одночасно покращити утримання та різноманітність та зменшити несвідоме упередження в процесі найму. PAIRIN виявив, що їх інструменти допомогли компаніям скоротити час оцінки заявників до 85% та збільшити утримання працівників до 67%, при цьому збільшуючи різноманітність.

Спираючись на найновіші дослідження з оцінки м’яких навичок, PAIRIN Lite надає роботодавцям дані, необхідні для оцінки кандидатів на навички, які справді мають значення для роботи. Замість того, щоб покладатися на застарілі способи найму, які вилучають з розгляду цілі класи людей, такі як ступінь чи багаторічний досвід, PAIRIN Lite:

Визначає навички, необхідні для досягнення успіху на певній посаді

Вимірює наявність або відсутність цих навичок у кандидатів

Дає менеджерам з найму інструменти, необхідні для проведення інтерв’ю на основі поведінки

Допомагає менеджерам з найму визначити, які навички потрібно буде розвивати кандидатам, щоб повністю розкрити свій потенціал

Надає менеджерам підказки, ідеї та тренінги, щоб вони могли допомогти своїм працівникам реалізувати цей потенціал

Завдяки партнерству ми сподіваємось допомогти талановитим людям, особливо людям нетрадиційного походження, знайти роботу, в якій вони можуть досягти успіху. Ми також знаємо, що ці невикористані фонди талантів можуть допомогти компаніям досягти максимальної ефективності.

Компанії, які працюють із Skillful, зможуть отримати доступ до PAIRIN Lite через Skillful Employer Toolkit, колекцію інструментів для підтримки бізнесу, коли вони переходять до практики, заснованої на навичках. Набір інструментів містить посібники та шаблони для опису посадових обов’язків, співбесід та розвитку співробітників на основі навичок, які допомагають компаніям наймати, навчати та зберігати талант, необхідний для досягнення успіху.

Оскільки автоматизація, штучний інтелект та інші технологічні досягнення змінюють світ праці, роботодавці повинні змінюватися разом із цим. Наймання на основі компетентності надає роботодавцям інструменти, необхідні для збереження конкурентоспроможності в сучасній швидко мінливій економіці.

Якщо ви берете участь у конференції Western Pathways, переконайтеся, що завтра з 10: 45-11: 45 ви побачите нашу панель «Розширення найму на основі навичок: Нова 20-штатна мережа Skillful». І обов’язково відвідайте виставковий стенд PAIRIN у бальному фойє.

Про PAIRIN

PAIRIN – компанія, що займається програмним забезпеченням для соціальних підприємств, місія якої – зробити освіту актуальною та справедливим наймом. Система управління готовністю PAIRIN: tm: це перша у світі екосистема талантів, яка базується на компетенціях, що персоналізує пошук кар’єри, пошук роботи та професійний розвиток. ПАІРІН, визнаний початком року роботи Денверської торгово-промислової палати 2017 року, нагородою Колорадоської технологічної асоціації APEX за нову технологію року у 2017 році та компаніями Колорадо, що спостерігають за перемогами, продовжує керувати розвитком талантів на основі навичок для освіти та промисловості. Дізнайтеся більше на http://www.PAIRIN.com.

Про Вправний

Skillful, некомерційна ініціатива Фонду Маркла з Microsoft та іншими партнерами, працює над досягненням ринку праці, заснованого на навичках, щоб допомогти мільйонам американців подолати бар’єри для отримання більш оплачуваних робочих місць у сучасній цифровій економіці. Умілий допомагає роботодавцям досягти необхідної робочої сили, надаючи дані, інструменти та ресурси, що дозволяють прийняти практики найму та навчання на основі навичок. Тренери та цифрові послуги дають можливість шукачам роботи дізнатися, які навички затребувані, та отримати доступ до навчання на будь-якому етапі своєї кар’єри. Одночасно Skillful поєднує роботодавців та освітян, щоб їхні навчальні програми навчали навичкам, необхідним для досягнення успіху в сучасній економіці. Дізнайтеся більше на http://www.Skillful.com.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/find-talent-look-beyond-resume-assessing-skills-michael-simpson/.

Michael Simpson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: