Інгредієнти найкращої команди мрій, що займається розробкою додатків

Для людей, які дивляться на мобільну індустрію ззовні, може здатися, що для створення програми потрібні лише навички кодування. Тим не менш, ті, хто щодня живе та дихає мобільними пристроями, знають, що для цього потрібно ТАК значно більше. Мобільні телефони – це процвітаюча та конкурентоспроможна галузь, яка для того, щоб додаток “піднявся над головою” і конкурував з великими гравцями, абсолютно потребує села.

Після багаторічного досвіду роботи на арені мобільного маркетингу, я помітив, що, хоча багато компаній там розуміють важливість сильної мобільної команди, дуже мало хто може побачити загальну картину і повністю отримати те, з чого створений мобільний успіх. Такі сфери, як маркетинг продуктів та креатив, часто нехтують, що вкрай шкода. Щоб допомогти вам визначити, хто і що повинен бути частиною вашої мобільної команди мрій, я склав такий список:

Творча студія

Творчий колектив повинен включати як мінімум графічного дизайнера та копірайтера. Ці люди повинні глибоко розуміти не тільки товар і цінності, які він представляє, але і те, що резонує у споживачів. Оскільки креативні матеріали використовуються для багатьох A / B тестувань та тестових кампаній, творча команда повинна мати можливість швидко надавати матеріали як для ASO (оптимізація магазину додатків), так і для медіа-команд (про це пізніше) і не відставати від своїх вимоги.

Важливо врахувати, що для створення команди, яка працює досить швидко та розуміє вимоги різних підрозділів компанії, потрібен час.

Команда змі

Відмінна команда медіа повинна включати соціального рекламодавця, покупця засобів масової інформації та менеджера зі зв’язків із ЗМІ. Важливо, щоб не одна людина виконувала ці три ролі, а скоріше три різні особи, щоб вони засвоїли широкий спектр знань, необхідних для досягнення успіху на кожній посаді.

Соціальний рекламодавець повинен знати тонкощі кожної платформи та бути в курсі всіх оновлень у своїй політиці, покупець засобів масової інформації повинен знати про кожну мережу та переваги, які він може надати своїм клієнтам, та засоби масової інформації менеджер зв’язків повинен постійно працювати над налагодженням нових стосунків та збереженням існуючих.

Менеджер з продуктів

Якщо ви хочете досягти мобільного успіху, на борту повинен бути менеджер із продуктів. Менеджер продукту повинен повністю знати стратегію та бізнес-цілі компанії та вносити відповідні зміни в продукт, які допомагають досягти цих цілей. Крім того, менеджер повинен глибоко розуміти користувачів і адаптувати продукт, щоб запропонувати їм позитивний, оптимізований досвід.

Завжди найкраще мати копірайтера та менеджера продукту в одному районі, щоб вони могли відбивати ідеї одне від одного, щоб текст у програмі давав бажаний результат.

Спеціаліст aso

Оптимізація магазину додатків (ASO) означає оптимізацію всіх елементів на сторінці магазину додатків, включаючи заголовок, опис, знімки екрана, огляди, логотип тощо. Це робиться для того, щоб збільшити доступність та доступність програми в магазині програм, що призводить до збільшення кількості органічних завантажень (звідки також походить більшість високоякісних користувачів). Досить мати одного професіонала ASO у своїй мобільній команді мрій.

Найкраще, щоб ASO знаходився в тому ж просторі, що і творча команда, оскільки візуальні зображення, продемонстровані на сторінці програми, повинні бути оптимізовані для генерації найбільшої кількості завантажень. Тому тестування A / B має відбуватися, перевіряючи результативність різних творчих матеріалів.

Однак у ASO є велика проблема, і це те, що професіоналам, які не мають достатнього досвіду, користуючись різними наявними там інструментами ASO, важко досягти ефективних результатів. Для отримання точних результатів потрібно навчитися чергувати різні інструменти і не покладатися на один (докладніше читайте тут).

Розробник

Наявність експертного погляду кодера щодо всього мобільного може підвищити ефективність та досконалість вашої команди. Професіонал зможе спостерігати за всіма стадіями розробки вашого мобільного продукту, забезпечити найефективніший вигляд коду програми, вбудувати використання правильних інструментів та послуг для ASO та створити всі необхідні цільові сторінки. Розробник також повинен бути знайомим зі світом мобільного маркетингу та знати, за що відповідає кожна частина команди мрій.

Стратег

Кінцевою ланкою до вашої мобільної команди мрій повинен бути фантазор – стратег. Мобільний консультант глибоко розуміє та знає мобільну індустрію, може контролювати весь процес і закріплювати його в правильному напрямку. Стратег повинен надати інформацію про бачення, можливості для бізнесу, партнерство з іншими компаніями та наближення інвесторів.

Для деяких компаній кожен розділ вищезазначеного списку означає окремий відділ, що працює в компанії. Наприклад, ігрові компанії мають власну творчу студію та велику команду медіа. Однак у більшості випадків відповідати зростаючим вимогам галузі є складним завданням, і бюджети, необхідні для формування такої команди, є більш обмеженими.

Чим більше ця галузь розвиватиметься і розширюватиметься, тим більше унікальних ролей вам потрібно буде виконувати. Але хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно робити все самостійно. Коли ваші кадрові плани не передбачають такої широкої команди експертів, зверніться до професіоналів та передайте сторонам сфери, з якими ви боретеся.

Це того варте, адже найм потрібних людей або звернення до потрібних експертів дасть вам щось додаткове: синергія між цими професіоналами перетворить вашу стратегію мобільного маркетингу на добре змащену машину, приносячи клієнтів, дохід та успіх . Удачі!

Читайте далі: Якому інструменту оптимізації магазину програм ви можете довіряти?

ЦЕЙ ПОСТ ОРИГІНАЛЬНО ОПУБЛІКОВАНО В ТАКСА

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/ingredients-ultimate-app-making-dream-team-gilad-bechar/.

Gilad Bechar люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: