Інтерв’ю із випускниками Стенфорда та як вони потрапили в Стенфорд

Ми з Бреттом Форде, журналістом Plexuss, працювали над цією статтею.

Нещодавно я сіла з трьома випускниками Стенфорду та студентами: Ішаном Пурі, Патом Бунярітіпонг та Алексом Мартелем. Ми поговорили про їхній досвід у Стенфорді – від того, як вони готувались до вступу до елітних шкіл, і до того, хто їх найвидатніший стипендіат. Зараз вони керують компанією під назвою Synocate, яка пропонує елітне керівництво підготовкою до коледжів «1 на 1» для студентів, які прагнуть потрапити до провідних коледжів. Прочитайте частину 1 їх проникливі відповіді тут:

1: Скільки у вас було взаємодії зі Стенфордом та іншими школами, до яких ви подавали документи під час подання заявки?

Ішан: Як правило, школи не взаємодіють безпосередньо зі студентами. Вони взаємодіють через підказки до есе. Саме так вони пізнають вас за вашими особистими відповідями. Маючи 50000 заявок, коледжі зазвичай не говорять безпосередньо з вами, якщо вони не звертаються і не пропонують фінансову допомогу.

Пат: Для мене було важко фізично взаємодіяти з кимось із-за кордону. Стенфорд зробив запитання та відповіді в Інтернеті, щоб вони могли почути вас. Окрім цього, я намагався поговорити з нинішніми студентами та викладачами.

2: Коли ви вирішили почати готуватися до Стенфорда та інших елітних університетів?

Ішан: Я завжди вважав, що повинен отримувати хороші оцінки, тому що я завжди намагався ходити в ті елітні школи. З 5-го або 6-го класу для мене було частиною сімейного бажання хотіти ходити в елітні школи. У мене була така мотивація для мене, і як тільки ти сам мотивуєшся, підготовка до СБ і прийняття найкращих класів стала великою частиною моїх рішень.

Пет: Я багато займався інформатикою, і в 9-му чи 10-му класі я хотів поїхати за кордон, бо бачив інших людей у своєму колі, які ходили до найкращих шкіл ліги Плюща. Тоді я зрозумів, що збираюся піти в елітну школу, щоб отримати кращу рентабельність інвестицій (рентабельність інвестицій).

Алекс: У мене несвідомо було відчуття, що я хочу бачити хороші оцінки ще з початкової школи.

3: Що змусило вас обрати Стенфорд серед інших шкіл з найвищим рейтингом?

Ішан: Перш за все, вам слід увійти. У нас є наші учні, яким ми допомагаємо, а також звертатися до тієї кількості інших шкіл, наскільки їм комфортно. Подайте заявку на стільки, скільки зможете. Деякі з мене потрапили до списку очікування та відкинули, а також потрапили до багатьох шкіл. Тоді вам доведеться відвідувати школи. Я поїхав до Упенна та Колумбії на вихідні, і мене приймав студент, щоб побачити уроки, лекції та жив у гуртожитках. Я щойно зв’язався зі Стенфордом. Мені сподобалось, що всі раділи і каталися на велосипедах. Що було важливішим, ніж я думав, бачачи сонце і щасливих людей у цьому районі. Вони також цитували мою роботу над лінгвістичним дослідженням, щоб розповісти іншим студентам про своїх однокласників під час мого візиту, і це змусило мене зрозуміти, що вони справді прочитали мою заявку.

Алекс: Я також був дуже радий, що подав документи до кількох шкіл. У багатьох сенсах цього слова я звертався до різноманітних шкіл. Подавати заявку виплачується кількома різними способами. Наприкінці циклу подання заявки я був щасливий. Я насправді пам’ятаю, як чув історію про роботу ішанців, і був вражений. Я виявив, що це питання задають усі (чому ти обрав Стенфорд?), І я ніколи не мав дуже вагомої відповіді. Що я можу сказати, чого немає на папері? Важливо було поїхати в гості, і мені сподобалось бачити кампус з перших вуст. Цей візит був моїм вирішальним фактором.

4: Скільки шкіл ви подавали?

Ішан: Я подав заявку на 25

Олексій: 8-10

Пет: Близько 5

5: Як ви думаєте, Стенфорд має більший вплив на Кремнієву долину чи Кремнієва долина має більший вплив на Стенфорд?

Ішан: Стенфорд став невід’ємною частиною кремнієвої долини, але для HP, Google, усі ці компанії також мають великий вплив на Стенфорд. Але похорон Стіва Джобса відбувся у Стенфорді, тому вони в основному стали синонімами. Існує як обертове коло, і вони обидва живляться одне одного. Це залежало б від сектору та періоду часу.

Пет: Я б сказав, що Силіконова долина існує лише завдяки Стенфорду, але це те, що є куркою та яйцем, що вони обидва існують і процвітають одне з одним.

Алекс: Я думаю, що спосіб думати про це такий, який Стенфорд: установа чи люди? Є чудова можливість і великий вплив. Існує чудова можливість, і в Стенфорді дуже багато людей, зацікавлених у запуску власних проектів, і Стенфорд, перебуваючи в Силіконовій долині, пропонує їм можливість це зробити.

6: Що б ви сказали комусь, хто приймає рішення між Стенфордом і Гарвардом, переконуючи їх поїхати до Стенфорда?

Пет: Я не хотів би когось переконувати так чи інакше, але я думаю, що культура – це велика річ. Якість освіти відмінна, і вони обидва вищі, і жодна школа не обов’язково краща за іншу. Це віщує культуру і те, що ти бачиш себе за 4 роки від прийняття рішення. Чи погоджуєтесь ви з їхнім способом поведінки та тим, що роблять їх випускники? Такі школи, як Гарвард чи Єль, мають чудові програми. Це залежатиме від фокусу і, можливо, всесвітньо відомого професора, який проводить дослідження на цю тему. Це залежить від культури, якщо у вас немає конкретної причини, чому б ви брали участь.

Алекс: Це залежить від того, для якого досвіду ви хочете налаштуватися. У мене не було великого досвіду на східному узбережжі, тому я думаю, що це місце конкуренції, на відміну від спокійної природи Каліфорнії. Деякі люди хочуть робити щось більше за книгою там, на відміну від поглинання сонця в районі затоки. Питання для мене полягало в тому, які можливості це відкриє для нас.

Дякуємо Ішану, Пату та Алексу за те, що вони сіли з нами, щоб поговорити про свій досвід! Частина 2 нашого інтерв’ю буде доступна через кілька днів. Ви побачите їх відповіді на фінансову допомогу, позакласні програми, рекомендаційні листи тощо. Обов’язково сподобайтеся нам у Facebook та слідкуйте за нами у Twitter, щоб побачити, коли буде розміщена друга половина!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/interview-stanford-alumni-how-got-jp-novin/.

JP Novin люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: