5 причин припинити спроби вписатися

Ми всі народжені з цим природженим бажанням бути прийнятими. Щоб вписатися.

Проблема полягає в тому, що … коли ви занадто стараєтесь вписатися, ви втрачаєте частину себе в процесі.

І найбільше потрібно світові, щоб ви стали ВАМ – сміливим, непристойним, продуманим, креативним, захопите вас світом.

Виділяється самотньо. Це незручно. Це страшно.

Але щоб змінити ситуацію, потрібно бути іншим.

Я ніколи не був тим, хто вкладався дуже легко.

Я завжди переходив межі, ризикував і йшов за тим, що я хотів.

Коли я навчався в початковій школі, я хвилювався про те, щоб вписатися. Але намагання бути таким, як усі, робило мене нещасним. Я був не таким, як усі. Замість того, щоб гратись у ляльки та влаштовувати чаювання, я хотів кататися на одноколісному велосипеді та ходити на палях. Замість того, щоб займатися спортом, я хотів покататися на конях. Але уроки верхової їзди були дорогими, і мої батьки могли дозволити собі лише два уроки на місяць. Двох уроків на місяць було недостатньо для того типу вершника, яким я хотів стати, тому я домовився з менеджером сараю про роботу на додаткові уроки. Сім годин прибирання кіосків дорівнювали одній годині уроків. Це була важка робота, але я був більш ніж радий зробити це, щоб я міг бути з конями та в оточенні інших людей, які також їх любили.

Як виявилося, речі, які мене найбільше стримували від пристосування – моя готовність бути різними, як і різні речі, наполегливо працювати і ризикувати, мій невпинний оптимізм і моя відмова приймати «ні» за відповідь – деякі з них саме цим якостям я приписую свій успіх.

Ось 5 причин, чому пристосування переоцінюється:

1 спроба вписатися – це не здорово для вас

Спроба бути кимось, ким ви не є, може зробити вас нещасними, додати зайвого стресу у ваше життя і негативно вплинути на ваше духовне, психічне та фізичне здоров’я. Виснажливо намагатися бути тим, ким ти не є. Я працюю на 100% частоті (це висока, я знаю), але коли я намагаюся набрати це до 93%, я відчуваю себе невдалим. Я відчуваю себе втомленим. Сьогодні я доцільно проводити час з людьми, яких приваблює моє 100% справжнє Я

2 намагання вписатись у творчість

Суворі правила та норми не дуже підходять для творчості. Як і осуд, збентеження чи сором. Дайте собі простір, щоб створити щось нове, замість того, щоб намагатися бути таким, яким усі очікують від вас. Вам не потрібно бути спереду та в центрі, щоб бути цінним. Наприклад, у виставі людина не була б на сцені без сценариста, режисера, керівника сцени або дизайнера костюмів. Є багато цінних частин для проведення плей-оф, які є однаково творчими. Те саме – у спорті та в бізнесі. Найкращі команди, в яких я був, – це ті, які мають найбільшу різноманітність.

3 спроба вписатись утримує вас від досягнення вашого максимального потенціалу

Як тільки ви починаєте жити своїм життям для себе, а не для інших людей, трапляються дивовижні речі. Вкладайте свою енергію в те, щоб стати якомога кращою версією себе, а не намагатися отримати схвалення всіх інших. Ваші відмінності – це ваші сильні сторони та те, що робить вас потужним.

4 спроба вписатись не дає вам того, що ви насправді хочете

Чи існує розрив між тим, що ви насправді хочете, і тим, що ваші батьки, друзі, колеги по роботі вважають, що вам слід? Що говорить ВАШ внутрішній голос? Як тільки ви перестанете так старатися вписатись, ви зможете продовжувати те, що найважливіше для вас (не для всіх інших). Зрештою, що для вас означає успіх, це повністю залежить від вас.

5 намагання вписатись зупиняє вас по-справжньому належати

Це трохи протилежне, але коли ви перестанете так старатися вписатись, ви зможете дати зрозуміти своєму справжньому «я» і мати більш значущі стосунки. Коли ви дозволяєте собі бути вірним собі, ви залучаєте людей зі схожими інтересами та знаходите нових друзів.

Якщо вам завжди було важко влитися в натовп, це знак того, що вам ніколи не судили. Майте сміливість виділитися, скористатися ВАШИМИ талантами та сильними сторонами та розхитати речі – вам і решті світу буде набагато краще за це.

Спочатку опубліковано на сайті Підприємець

Щоб отримати більше натхнення від Кім, відвідайте її веб-сайт і стежте за нею в LinkedIn, Facebook, Instagram та Twitter

Кім Перелл – нагородами підприємець, інвестор та автор бестселерів. Кім дуже любить платити його вперед, Кім любить допомагати початківцям підприємцям досягти успіху і є інвестором на ранніх стадіях у понад 90 стартапів, 18 з яких успішно придбані деякими з найбільших компаній Fortune 500.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-reasons-stop-trying-fit-kim-perell/.

Kim Perell люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: