Response Simulator: Найдосконаліша у світі віртуальна навчальна платформа з питань безпеки

З гордістю повідомляємо про випуск response simulator, найдосконалішої у світі віртуальної навчальної платформи. нова система забезпечить ще більше переваг для користувачів шляхом подальшого розширення можливостей навчання з безпеки.

Спираючись на досвід, який ми отримали з RescueSim, чудово поділитися, що Response Simulator буде тут, щоб зробити Віртуальне навчання доступним для всіх (майбутніх) фахівців, щоб підготувати їх до сценаріїв безпеки та надзвичайних ситуацій. Разом із цим ми хочемо представити нову філософію, яка відповідатиме конкретним потребам наших клієнтів і може бути пояснена як:

Створити – Визначте свої навчальні цілі та створюйте сценарії за допомогою інструментів, які відповідають вашим потребам.

Поїзд – підключіть слухача до сценаріїв і починайте навчання у віртуальному середовищі.

Підведення підсумків – Відтворіть тренування та обговоріть, як проводилось тренування.

Ця філософія допоможе нам у розробці нових модулів, які відповідають конкретним потребам у навчанні. Вам цікаво про всі переваги? Дізнайтеся більше про Response Simulator тут http://bit.ly/2D8m7i5 або перегляньте відео нижче.

Про

VSTEP гарантує, що ви готові до реальних ситуацій завдяки нашим провідним рішенням для моделювання та віртуального навчання. Наші найсучасніші продукти дозволяють вам навчити свої навички для будь-якого можливого сценарію практичним, економічно ефективним та стійким способом. Ми є голландською компанією та сертифікованою ISO9001: 2015 компанією. Будьте в курсі подій у VSTEP, підписуючись на нашу розсилку або слідкуйте за нами на Linkedin.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/response-simulator-worlds-most-advanced-virtual-fabian-van-den-berg/.

Fabian van den Berg люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: