Важкі випадки: Усунення несправностей НАСА допомагає вирішити проблему з медичним болем

Ця стаття є частиною серії “Важкі випадки” LinkedIn, де медичні працівники діляться найскладнішими проблемами, з якими вони стикалися у своїй кар’єрі. Ви можете прочитати більше про це тут і слідувати за допомогою хештегу #HardCases.

Протягом досить незвичної кар’єри я мав великий привілей бути астронавтом НАСА, терапевтом, дослідником, винахідником, пілотом, а тепер і підприємцем. Одне з моїх останніх винаходів з’явилося так, як це роблять багато людей, визначивши потребу в ефективному продукті та виявивши, що на ринку не існує нічого задовільного. Після операції на колінному суглобі мені вкрай потрібно було щось усунути від болю та набряку, і все одно дозволяючи мені базікати про свій будинок під час одужання.

Протягом своїх 17 років у NASA я брав участь у п’яти місіях космічного човника і мав можливість вийти за межі мого космічного корабля на сім епічних космічних виходів. Покинувши космічне агентство, мій авантюрний дух привів мене навіть на вершину гори Еверест. Мені важко передати словами ейфорію, яку я відчув, стоячи на вершині світу. Для мене знадобилося два повних сезони та чотири місяці на екстремальній висоті, щоб досягти успіху. Я розбив диск у нижній частині спини під час моєї першої заявки на саміт у травні 2008 року. Повернувшись наступної весни, я нарешті зміг досягти високого саміту. Думаю, через “відстрочене задоволення” та біль, пов’язаний із моїм перебуванням на Евересті, я ціную ці 30 хвилин на даху світу майже стільки, скільки і мій перший запуск човника, і між ними було багато подібності (і відмінностей). екстремальні заняття. Я міг чітко побачити кривизну Землі з вершини, і мені вдалося побачити еквівалент “орбітального сходу сонця” також з вершини.

Цей надзвичайний життєвий досвід взяв свій фізичний збиток. У 2014 році мені довелося пройти артроскопію коліна. Відновлюючись, я був неймовірно розчарований відсутністю на ринку ефективних продуктів «гарячого та холодного», що вводяться в лікарні та доступні в моєму місцевому аптечному магазині. Жодні продукти не відповідали моєму баскетбольному коліну, полегшували мою рухливість під час відновлення та підтримували потрібну температуру протягом відповідного періоду часу, частково через погану тепловіддачу, обмежений покрив площі поверхні та небажану конденсацію.

Під час мого процесу зцілення я мав багато часу на роздуми про те, що може працювати краще. Використовуючи свій досвід вирішення проблем NASA, а також історію роботи над системою теплового захисту Space Shuttle, я зміг намітити рішення для терапії гарячою та холодною терапією наступного покоління. Я дослідив нові матеріали для заповнення, які могли б дати перформанс, який я шукав, і зробив кілька прототипів, які, здавалося б, зробили трюк. Потім я шукав спосіб перетворити моє концептуальне рішення на масштабований продукт. На щастя, мій колега, який знав, що я намагаюся досягти, зв’язав мене з Інноваційною лабораторією Інноваційного інституту в Південній Каліфорнії. Саме там моя ідея продукту була включена в сувору систему оцінки та повторне створення прототипів, що призвело до створення сімейства споживчих медичних товарів під назвою Strive, які сьогодні доступні на Amazon.

My Conformal Thermal Pack поєднує в собі фірмову форму, конструкцію та хімію заливки та забезпечує оптимальну терапевтичну температуру протягом відповідного періоду часу. Що мені особливо подобається у нашому кінцевому продукті, це те, що він податливий, холодний чи гарячий. Його можна зберігати в морозильній камері, готовому до негайного використання, коли це необхідно для полегшення болю ушкоджених суглобів, або швидко готувати в мікрохвильовій печі для теплої терапії.

Ми створили більші пакети Strive, які оптимально відповідають колінному суглобу та плечу. І ми також розробили менші, які будуть відповідати зап’ястя або щиколотці. Ви отримуєте правильний терапевтичний діапазон холоду чи гарячого, і він залишається таким протягом відповідного часу, необхідного для полегшення болю та сприяння загоєнню, уникаючи при цьому інших термічних пошкоджень.

Попит на пакети терапії гарячою та холодною терапією великий, і я радий, що тепер ми можемо запропонувати щось, чим, на мою думку, пацієнти будуть особливо задоволені. Аналітики Future Market Insights кажуть, що попит в основному зумовлений старінням населення та збільшенням кількості людей, які ведуть активний спосіб життя. Крім того, зростаючий попит на нехірургічні та немедикаментозні рішення для лікування болю та травм робить цю терапію більш безпечною та ефективною альтернативою.

Будучи генеральним директором мого власного технологічного стартапу, Flutility Technologies, зосередженого на робототехнічному контролі для будь-чого, що рухається у фізичному або віртуальному просторі, нам щодня потрібно творчо мислити, щоб досягти успіху. Нещодавно компанія Flutility представила інноваційний контролер безпілотників, який зробить революцію в польотах безпілотників і, можливо, одного дня навіть хірургічній робототехніці. У догляді за пацієнтами інноваційний спосіб мислення також важливий для виживання та процвітання. Я дуже радий співпрацювати з Інноваційною лабораторією Інноваційного інституту, щоб тепер принести Вам Прагнути!

Про Скотта Паразінського, доктора медицини

Доктор Скотт Паразінський, випускник Стенфордського університету та Стенфордської медичної школи, продовжив навчання в Гарварді та Денвері, готуючись до кар’єри в галузі екстреної медицини та травматизму. У 1992 році його було обрано для приєднання до корпусу космонавтів НАСА і врешті здійснив 5 місій космічного човника та провів 7 космічних виходів (EVA). Він був прийнятий в Зал слави астронавтів США в 2016 році. За свої 17 років космонавтом він працював на численних керівних посадах, включаючи начальника відділення EVA та провідного космонавта для перевірки та ремонту системи теплового захисту космічного човника (в подальшому). трагедії “Космічний човник Колумбія”). Основні завдання місії включають глобальну місію картографування озону на STS-66; керування першим спільним американо-російським космічним виходом під час STS-86 при приземленні до російської космічної станції “Мир” виступаючи в ролі члена екіпажу сенатора Джона Глена та “особистого лікаря” під час STS-95; та проведення збірки EVA побудованої в Канаді руки космічної станції під час STS-100. У жовтні 2007 року Скотт керував командою космічного простору на STS-120, під час якої виконав 4 EVA. Фінальний EVA розглядається багатьма як один із найскладніших та найнебезпечніших, коли-небудь виконуваних. Величезні скоординовані зусилля на орбіті та на місцях, що здійснюються Контролем місій, були порівняні з епохою космічного човника та космічної станції “Момент Аполлона 13”.

Він має численні публікації в галузі космічної фізіології, що спеціалізуються на адаптації людини до стресових умов. Його найпопулярніші мемуари «Небо внизу» були опубліковані в серпні 2017 року.

Скотт заснував Flutility Technologies Inc. у 2016 році, маючи на меті спрощення та поліпшення руху у дедалі складнішому світі. Восени 2018 року компанія Fluinity Technologies представила FT Aviator, свій перший запатентований контролер безпілотника, призначений для різкого підвищення точності польоту безпілотника, одночасно надзвичайно спростивши його.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/hard-cases-nasa-troubleshooting-helps-solving-medical-parazynski-md/.

Scott Parazynski, MD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: