Вплив маркетингу – це питання довіри

Вплив маркетингу є скрізь: рекламодавці, агентства, ЗМІ, соціальні мережі. Навіть ваші діти та бабусі та дідусі, можливо, говорили вам про це у сезон свят.

Ця поява підтверджує, що ми вступили в нову еру цифрової реклами. З одного боку, визнання інтерактивних форматів на основних платформах (Instagram, Youtube, Snapchat і т.д.) і вибуху займаються громади означає , що кожна людина тепер може отримати доступ величезні аудиторії якого ЗМІ більше не мають привілеїв .. З іншого боку, масова відмова від interruptive реклами користувачів Інтернету (32% пристроїв були AdBlocker в 2016 році) оголошує про падіння традиційної рекламної моделі на користь рідної реклами, чия маркетингове вплив є основним інструментом ..

Поінформованість широко поширена. Досить швидкого погляду на пошукові тенденції в Google, щоб побачити зрушення. У більшості розвинених країн пошук термінової медійної реклами відмовили на користь терміна “Вплив маркетингу”. Ми говоримо не про просту моду, а про справжню революцію в маркетингу та комунікаціях. За один рік маркетинг з впливом вибухнув: практика зросла на 87%, рекламодавці помножили свої бюджети на 67%, і ми більше не можемо рахувати нових агентств, які позиціонують себе на цьому перспективному ринку … Ми зараз в на новій фазі зрілості ринку і настав час упорядкувати ці маркетингові джунглі.

Бренди та авторитети під тиском

З хрестового походу , початого Instagram проти покупок абонентів підроблених до незграбних кампаній , які впливають на брендах , як знаменитість і впливають (важко забути поганий гул кампанії Pepsi з Kendall Jenner), цей 2017 року виділені Тл «пожертвування« маркетинг вплив. Через Атлантику FTC зайшов так далеко, що дорікнув 90 знаменитостям, від Кім Кардашьян до Ріанни, за недостатню прозорість своїх партнерських відносин. У Франції DGCRF ще недавно досліджувала Youtubers , які нібито практикували замасковану рекламу, в той час як АРПП нагадали правила , застосовні до Influencer маркетингу: прозорість на комерційну співпрацю і лояльності спільнот (звідси і поява в цьому рік у згадці таких як #pub або #partenariat) . Ці законодавчі позиції та суперечки року виявляють спільне питання: відсутність структури, але також необхідність довіри та справжності впливу.

Принцип довіри є важливим для успіху маркетингової кампанії, яка впливає на вплив. З одного боку, рекламодавці і авторитети повинні бути в змозі довіряти один одному в своїх взаємні зобов’язання: наміри бренду повинні бути серйозними, продукти якості та договірні умови дотримуються візаві впливають (які самі повинні дотримуватися своїх зобов’язань в умови виробництва контенту). З іншого боку, інфлюенсер повинен мати можливість підтримувати взаємну повагу, яку він має до своєї спільноти: це його причина існування в соціальних мережах, але це також причина його привабливості для брендів. Тільки на основі цих тристоронніх відносин можна гарантувати успішну співпрацю. Як забезпечити цей баланс? Як і на інших посередницьких ринках, лише втручання довіреної третьої сторони дасть можливість професіоналізуватись, раціоналізувати і, отже, зробити галузь маркетингового впливу більш надійною.

Оновіть до вищого діапазону

Зіткнувшись із масштабами та складністю попиту та пропозиції, у постійно мінливому контексті важливим є підхід, що базується на даних. Використання інструментів, що забезпечують доступ до вичерпних високоякісних даних, що обчислюються в режимі реального часу, дозволяє зменшити ризики, пов’язані з вибором впливових осіб: усунення фальшивих фоловерів, детальна кваліфікація фанатів (стать, вік, географічне положення, і т.д.). СНТ), визначення спорідненості і т.д. Це також дає змогу забезпечити рекламодавців надійним і миттєвим показником рентабельності інвестицій: охоплення, залучення, а також зароблену медіа-вартість (яку сьогодні ніхто не обчислює однаково). Рекламодавці також повинні змінити свою концепцію інфлюенсерів і почати довіряти їм. Зараз ми далеко від образу молодої наївниці, яка могла б просувати будь-який товар в обмін на просту матеріальну компенсацію, дотримуючись інструкцій рекламодавця або його агентства до листа. Щоб побудувати здорові стосунки, вам потрібно серйозно поставитися до впливових осіб, які стали справжніми підприємцями. З часом вам доведеться взаємодіяти з ними та довіряти їм у тому, як вони ведуть свою громаду. На благо брендів!

У 2017 році рекламодавці ініціювали зміну в їх розумінні маркетингу впливу. Основи довіри, якості, об’єктивності та повноти даних стануть важливими критеріями проектів. Професіоналізація відносин і з впливовими особами. Звичайно, ці події підуть на користь обом сторонам. 2017 рік був роком відкриттів, 2018 рік стане роком майстерності. Як тільки правила для цього нового маркетингового важеля будуть встановлені, нарешті можна буде використати весь його потенціал.

(Ця стаття була взята з моєї Tribune в Influencia від 08/01/2018: http://www.influencia.net/fr/actualites/media-com,observatoire-influencia,influence-marketing-est-question-confiance, 8035 .html)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/linfluence-marketing-est-une-question-de-confiance-quentin-bordage/.

Quentin Bordage люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: