Відкриті дані у спортивній індустрії – покажіть мені гроші

“Ми хочемо полегшити бронювання корту для бадмінтону, як і номер у готелі”

Це сміливі слова Sport England та Інституту відкритих даних, оголошені минулого тижня. Це стосується використання відкритих даних та стандартів, щоб допомогти людям простіше, ніж будь-коли, активізуватися, представляючи їм місцеві можливості.

Взяте за номінальною вартістю, все це звучить добре. Замовити корт для бадмінтону в принципі занадто складно. Замовити номер в готелі просто. Дозвольте щось зробити з цим, відкрити безліч судів по всьому Великобританії та подолати кризу бездіяльності, яка охопила країну.

Але з цього починаються проблеми. Для початку корт для бадмінтону вартістю 10 фунтів стерлінгів не порівняти з готельним номером у 100 фунтів стерлінгів. Зробити корт для бадмінтону легко забронювати через Інтернет напрочуд важко. Почнемо з того, де вони розташовані, як правило, в розважальних центрах, школах чи спортивних клубах.

Центри дозвілля мають складний рівень членства, що означає, що їхні системи бронювання зазвичай стають жертвою власної складності. Спробуйте відкрити систему, яка іноді повинна вміщувати понад 200 різних рівнів членства на декількох сайтах.

Тим часом у контексті шкіл, основного джерела послуг, вони зі зрозумілих причин неймовірно контролюють, хто в них може ступити. Дозволити людям просто натиснути та забронювати свої ресурси для них не є практичним або бажаним, оскільки їм потрібно перевірити кожного, хто бронює (думаю, чеки DBS, страхування державної відповідальності тощо). Більш істотно їм потрібно забезпечити кадрами. Персонал коштує грошей. Оскільки вартість транзакції тут (10–15 фунтів стерлінгів) набагато нижча за відпочинок чи номер у готелі, економіка відкриття школи у вихідні на замовлення одного бадмінтонного корту часто просто не працює, особливо в більш сільських районах.

Крім того, якщо ми задумаємось про лютий 2013 року, то в усьому цьому немає абсолютно нічого нового. У партнерстві з UK Active компанія Sport England спрямувала 3,3 млн. Фунтів на злощасний проект Spogo, який передбачав свою місію, так, ви вже здогадалися:

“Ми хочемо полегшити бронювання корту для бадмінтону, як і номер у готелі”

Безсумнівно, об’єднуючою метою No1 для всіх, хто займається спортивною індустрією, має бути полегшення активності людей. Все, що підкреслює глибокі бар’єри, що залишаються для активізації людей, може бути лише позитивною річчю. Отже, виходячи з цього, ми в OpenPlay вітаємо це твердження розкритими обіймами.

Але з усього цього ясно видно те, що вони все ще не знають. Як вирішити проблему.

Наприклад, якщо вони відкривають безкоштовні сеанси активності по всій країні, і хтось перелічує їх на веб-сайті / в додатку, це чудово, але хто за це платить? BBC роками робили це під назвою Get Inspired (не плутати з Sport England’s Be Inspired), і, за всіма ознаками, їхній портал активності закритий у березні 2017 року.

То хто кому і за що платить? Дані просто необхідно підтримувати та вдосконалювати, якщо їх потрібно використовувати з користю. У OpenPlay ми виявили тисячі майданчиків виключно тому, що не було гідного джерела даних про місця, тому нам довелося їх створити. Якщо вони хочуть, щоб стартапи впроваджували інновації в цьому, стартапам потрібні кошти, щоб підтримувати себе та залучати найкращих талантів. Щоб залучити кошти, їм потрібно довести рентабельність інвестицій своїм інвесторам або знайти щедрих благодійників.

Словом, все це означає, що їм потрібно заробляти гроші.

Так, наприклад, як ви можете заробляти гроші, перелічуючи безкоштовні заняття, що проводяться для неблагополучних дітей? Ви платите за неблагополучних дітей чи їх батьків? Ви берете плату з провайдерів, які не мають грошей, які проводять ці сеанси? Якщо сеанс коштує 5 фунтів стерлінгів, хтось робить це менше, щоб менше поверталося до провайдера? Витрати на місця досить високі, як вони є, і їх власні операційні націнки, як правило, також залишаються низькими, особливо якщо вони мають будь-яку спрямованість на громаду, а не комерційну.

До цього додаються самі провайдери. Одним з наших партнерів є великий університет у Лондоні. Чи знаєте ви, скільки легальних обручів нам довелося пройти, щоб з ними працювати? Дивлячись на підписаний нами контракт, ми ніяк не можемо передавати їхні дані на будь-які інші сторонні сайти. Отримати дозвіл нам зберігати дані про клієнта та використовувати сторонній платіжний шлюз було досить важко. Якби ми обернулись і сказали їм: “ми хочемо розсунути ваші дані далеко, але ми точно не знаємо куди”. Забудьте про це, оскільки це призвело нас до порушення договору.

Запустивши OpenPlay з нуля на бюджетному бюджеті, я дізнався, що номер 1 – це те, що готівка є королем. Ви можете взяти за основу найблагороднішу заяву про місію та міцні соціальні цінності, але якщо у вас закінчуються готівкові гроші або ви не можете заробити достатньо для оплати рахунків, ви бомбитеся тимчасовою бомбою, і ви хочете застаріти . На жаль, зараз спортивна індустрія – це кладовище мобільних додатків та веб-сайтів, у яких закінчилися гроші або не вдалося збити землю, дуже складно працювати в цьому середовищі.

Отже, наша позиція в OpenPlay проста. Якщо з цього з’явиться розумна, працююча модель доходу, ми розглянемо її та залучимо. Якщо цього не станеться, як я підозрюю, це буде, ми будемо продовжувати ламати, як завжди.

У нашому списку справ є розширення на заморську територію та отримання 76 нових майданчиків в Інтернеті, які можна замовити до Різдва.

І ви ніколи не здогадаєтесь, багато з них пропонують корти для бадмінтону.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/open-data-sports-industry-show-me-money-sam-parton/.

Sam Parton люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: