Зміни до WSIB … Як це вплине на вашу компанію?

У 2020 році відбудуться досить різкі зміни у преміях Ради страхування безпеки працівників. Вони вже давно працюють і зазнали багатьох змін після обговорень з усіма сторонами. Отримана структура видається цілком справедливою і, можливо, простішою. Дивіться тут коротке пояснення згідно з WSIB:

https://www.wsib.ca/en/rate-framework-our-new-model

Основні зміни, які стосуються більшості компаній, полягають у наступному:

Експериментальна програма NEER, яка призвела до знижок або доплат, припиняється з 2020 року, як і MAP та CAD-7. Ваша заява NEER за аварії у вересні 2020 року щодо нещасних випадків у 2016-2019 роках буде останньою та відображатиме вашу остаточну знижку / доплату. Через те, що аварії наприкінці 2020 року можуть залучити дуже високу вартість, відсоток премій, що призначаються на “Очікувані витрати”, досить суттєво зріс.

Подальші тарифи базуватимуться на курсі групи тарифів та діапазоні, під який ви потрапляєте, що є поєднанням розміру та кількох інших факторів, а також вашої історії нещасних випадків порівняно з іншими в групі тарифів. (Зверніть увагу, це дуже спрощений опис). Кількість претензій, а також вартість претензій враховується в майбутніх оцінках досвіду … навіть претензії з нульовою вартістю.

Тимчасові фірми, що працюють з персоналом, більше не матимуть ставки на основі власної групи, а замість цього відображатимуть ГРУПУ ставок своїх компаній-клієнтів. Оскільки Тимчасові агенції поки що не матимуть досвіду роботи в групі ставок, для всіх буде встановлено базову ставку групи. Історія нещасних випадків почне враховуватися в кожному окремому штаті тимчасових штатних працівників через 3 роки.

Тимчасові фірми, що працюють з персоналом, також зараз є частиною груп тарифів, і історія нещасних випадків та управління претензіями агентства вплинуть на рівень усієї групи в наступні роки. Надія WSIB, мабуть, полягає в тому, що це зв’яже увагу тимчасової фірми з працевлаштуванням та уваги їхніх клієнтів до безпечного робочого середовища.

WSIB завантажив посилання, яке показує всі групи компаній Онтаріо (якщо зареєстровано до квітня 2019 року). Нижче посилання. Це вимагає завантаження великої електронної таблиці, а потім пошук вашої компанії.

https://safetycheck.onlineservices.wsib.on.ca/safetycheck/?lang=uk

Графік групи ставок наведений нижче для зручності. Пам’ятайте, що ці тарифи на 100 доларів страхового заробітку.

З точки зору тимчасового штатного розкладу, ось тарифи за останні 2 роки. З цього видно, що промислова (нереєстративна) ставка продовжує знижуватися, оскільки заборгованість від WSIB була скасована. Що стосується службового персоналу, де ставка традиційно дуже низька, передача ставки компанії-клієнта призводить до значно вищої ставки. Це вплине на постачальників службових посад. Для довідки, ось короткий порівняльний графік.

Що ви можете зробити, щоб захистити свою компанію та адаптуватися до цих змін?

Попередньо керуйте будь-якими претензіями з 2019 року та попередніми, щоб переконатись, що немає претензій із втраченим часом, що призведе до ескалації витрат на ваші претензії на «майбутні прогнозовані витрати».

Якщо ви вважаєте, що призначена вами група тарифів не відображає вашу компанію, зверніться до WSIB. Вони відкриті для перегляду призначених груп ставок.

Співпрацюйте з тимчасовим працівником, який має добре розвинений відділ охорони праці та управління претензіями. Історія їхніх нещасних випадків матиме певний вплив на вашу групу тарифів у майбутньому.

Група компаній ABL прагне працювати у партнерстві з усіма нашими компаніями-клієнтами, щоб допомогти їм досягти успіху в сучасних робочих умовах. Будь ласка, не соромтеся звертатися до мене чи до будь-якого офісу ABL. https://www.ablemployment.com/find-staff/ https://www.ablcareers.com/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/changes-wsibhow-affect-your-company-pj-ferguson/.

PJ Ferguson люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: