Коротке зауваження: Як децентралізація кине виклик реалізації гіперцентралізованої мобільності …

ІМО, один з найбільших внесків #Bitcoin, полягає в тому, що він започаткував і прискорив “рух” децентралізації бізнесу. Біткойн був чітким доказом того, що децентралізація бізнесу здійсненна. З цим “рухом”, що злітає, гіперцентралізовані домени будуть по черзі в рубці.

Транспорт та мобільність – одна з таких галузей, яка надзвичайно виграє від моделей децентралізації. Ось як я думаю, блокчейн, крипто, децентралізація порушать транспорт і мобільність:

Розумні контракти в Ethereum або на платформі спричинять платежі з автомобілів до придорожньої інфраструктури (плата за проїзд, ворота, світлофори) та оплату за допомогою платежів p2p, таких як # Ripple, тим самим видаляючи платіжні шлюзи.

Децентралізоване сховище та веб-протоколи, такі як Filecoin, Storj, IPFS та IPNS, будуть там, де будуть впроваджені транспортні операційні системи для запобігання DDOS та інших кібератак.

Страхові вимоги та виплати будуть ініціюватися за допомогою оракулів та розумних контрактів, інтегрованих із чорними ящиками транспортних засобів.

Спільне або часткове володіння транспортними засобами стане можливим завдяки блокчейну як довірчому шару.

Логістика та ланцюг поставок вже переживає реалізацію блокчейну. Порушення роботи посередників, таких як брокери, є дуже ймовірним.

Сучасні гіперцентралізовані моделі реалізації v2x, i2x є невпевненими та монопольними. Я не вірю, що всі такі реалізації будуть децентралізованими, але обидві моделі будуть співіснувати та конкурувати між собою. Мої гроші на децентралізовані моделі.

…… та багато багато іншого.

Будь ласка коментар або pm мені якщо у вас є думки !!!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/short-note-how-decentralization-challenge-mobility-rajat-rajbhandari/.

Rajat Rajbhandari, PhD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Zk-SNARKS та лайки будуть використовуватися для підтримки конфіденційності в транзакціях v2x, i2i.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: