Нехай ваші РЕЗУЛЬТАТИ роблять вашу розмову

Вже кілька тижнів ми працюємо вдома. Для багатьох з вас це вперше. Для мене та деяких інших підприємців ми звикли робити це. Тим не менше, через деякий час робота вдома та постійні зустрічі за допомогою відеоконференцій можуть стати, ну, трохи зайвими та нудними.

Під час пандемії багато роботодавців вимагають від персоналу залишатися залученим, беручи участь у відеоконференціях. Деякі також вимагають від персоналу та підрозділів надання детальних звітів про проекти та результати. Ви, мабуть, запитуєте себе, як ви залишаєтесь мотивованими, активно залученими до виконання завдань? Ось кілька моїх порад. Деякі можуть працювати на вас.

ВСТАВАЙ

Ви можете в значній мірі встановити будильник мною. Хоча іноді у мене виникає спокуса залишитися в ліжку і подивитися деякі з моїх улюблених шоу на TV Land, я встаю о 7 ранку, мабуть, це допомагає тому, що я запрограмував Сірі, щоб привітати мене з приємним привітанням “доброго ранку”, а потім новинами заголовки та підсумок моїх майбутніх зустрічей на цей день. Я також знаю, що найкраще працюю вранці. Мої творчі соки течуть найкраще до обіду. Саме тоді я найбільш напружений і зосереджений.

Є одна річ, з якою мені було особливо важко, але зараз мені це легко НЕ робити. Пару років тому я зрозумів, що для мене нерозумно перевіряти iPhone, як тільки прокидаюся. Якщо я починаю перевіряти електронні листи, тексти тощо, перш ніж це зрозуміти, пізно ранок. Більшість моїх електронних листів вимагають дій, які в моїй голові повинні бути зроблені негайно. Я слабкий у тому, що відчуваю, що змушений відповідати на всю кореспонденцію, як тільки її отримують.

ОТРИМАЙТЕ ТІЛО, УМ І ДУХ У РУХУ

Хоча у мене великий рівень енергії, я НЕ захоплююся фізичними вправами. НІКОЛИ. Я те, що ви можете назвати “сердитим ходителем”. Вранці я проходжу приблизно 1,5-2 милі, але ще не дійшов до того місця, де я жадаю цього. Я відчуваю трохи радості, увімкнувши на годиннику програму для ходьби. Крім того, це одна з улюблених розваг Нали Сінклер. Вона моя лабораторія в 75 фунтів. Зазвичай, через 2-3 хвилини, я починаю відчувати свій розум чистим. Я мало молюся і знаходжу спокій і спокій у своєму оточенні. Коли я закінчую прогулянку, я відчуваю, як підвищується рівень енергії. Сама прогулянка мене не турбує. Початок роботи – це виклик. Після прогулянки приходить сніданок.

Якось я звик їсти потроху чогось на сніданок. Я не важкий харчувач, але сніданок справді є моєю улюбленою їжею дня. Вихідні – це час, коли я снідаю, але протягом тижня я їм лише яйця та випиваю чашку кави та води. Я купив блендер, заморожені фрукти та йогурт і маю усі наміри приготувати смузі. Це все ще в моєму списку “робити”.

Незалежно від того, що ви вибрали для ранкової рутини, дотримуйтесь її. Деякі люди читають Біблію, розмірковують, піднімають тяжкості тощо. Тільки пам’ятайте, що ВАС є пріоритетом. Не ставте інших перед собою. Ви знаєте, що вам потрібно робити, щоб бути обґрунтованим, продуктивним, щасливим і спокійним, так робіть це.

ОДЯГАТИСЯ

Я, мабуть, одна з небагатьох людей, яким подобається щодня одягатися на роботу. Замість того, щоб носити джинси у випадкові дні, я волію носити ділові повсякденні вбрання. Я, як правило, більш продуктивний, коли я в професійному одязі. Одного вечора я зайшов до магазину, і одна дама запитала мене, чи одягаюся я на роботу так щодня. ЛОЛ! Так. Але, з тих пір, як ми були в пандемії, я став набагато більш випадковим. Я в основному ношу йога-штани, джинси тощо. АЛЕ, я витрачаю час, щоб вранці прийняти душ, розчесати волосся і т. Д. Зараз улюблена зачіска – це хвіст, але він акуратний. Одягання мотивує мене бути в “робочому режимі”. Повірте, я не засуджую нікого, хто вирішить носити піжаму цілий день, поки ми знаходимось на карантині. Це саме те, що мені підходить.

ЗВУКОВІ ЗВУКИ / WEBEX / КОНФЕРЕНЦІЇ

Мій календар заповнений. Я затоплюю Zoom, WebEx та конференц-дзвінки кілька разів на день. Деякі дні я хочу сказати: “БУДЬ ЛАСКА! БІЛЬШЕ НЕ! ” Але, я знаю, що ці засоби спілкування є зараз необхідними. Ось кілька моїх порад щодо управління та збалансування цих зустрічей.

Коли ти рано, ти встигаєш! –

Увійдіть раніше, але вимкніть налаштування відео. Це те саме, що і для особистих зустрічей. Я намагаюся прибути за 15 хвилин до початку зустрічей. Таким чином я можу розслабитися, переглянути порядок денний, зібрати свої думки тощо.

Зазвичай я вмикаю вид галереї і розмовляю з усіма, коли вони заходять у “кімнату”. Деякі люди хочуть взяти участь у засіданні та негайно розпочати порядок денний. Це, безумовно, для обговорення. Я насправді вважаю за краще брати участь у розмовах, оскільки це допомагає людям відчувати зв’язок та почуття спокою.

Не потрібно гламурувати

Я заздалегідь підготував своє фото. Тому, якщо я вирішу не показувати себе, фотографії буде достатньо. Також я навчився вимикати функцію відео або закривати камеру на телефоні. Зазвичай я прикриваю свою поштою приміткою.

Якщо на цих зустрічах потрібно показати себе, мені подобається багато людей. Я отримую гарненький гарний топ та аксесуари, а нижня частина одягнена в штани для йоги і не взуття.

3 Будьте присутні

Я знаю, що це легше сказати, ніж зробити. Є мало речей, гірших за нудну зустріч. Виберіть тихе місце, яке має мінімальне відволікання. Вимкніть попередження телефону або принаймні налаштуйте його на вібрацію. Коли телефони ввімкнені, дуже спокусливо подивитися на Facebook, Twitter, Instagram, CNN, TMZ тощо. Це грубо, і я впевнений, що інші учасники можуть сказати, що ви не повністю задіяні. Подивіться на кожну людину, як вона говорить. Концентрат. Займайся. Задайте питання, якщо воно у вас є. Повідомте їх, що ви чуєте їх, киваючи головою тощо.

Деякі люди воліють проводити відеоконференції або конференц-дзвінки, коли вони лежать у ліжку. Не робіть цього, якщо ви не одужуєте. Це все, що я маю сказати про це.

Не будьте зайняті

Тепер, коли ви працюєте вдома, ви все ще говорите про те, наскільки ви зайняті? Як зайнята людина, я завжди говорив про те, наскільки я був зайнятий. Потім я почав помічати, що продуктивні люди насправді дозволяють своїм результатам говорити.

Як я вже говорив раніше, я найпродуктивніший вранці. Коли у мене багато енергії, здається, що я можу зробити 3-4 речі одночасно. Хоча і спокусливо, я вважаю, що насправді я МЕНШЕ продуктивний, коли виконую багатозадачність. Деякі мої “зайняті” завдання включали телефонні дзвінки з низьким пріоритетом, непотрібні зустрічі, соціальні медіа, нові електронні листи тощо. Я вважаю, що я насправді МЕНШЕ продуктивний, коли виконую багатозадачність. Я досягаю більше результатів, коли зосереджуюся на одному завданні. Розставте пріоритетні завдання і замість того, щоб бути зайнятими, зосередьтесь більше на продуктивності.

Пару років тому я вирішив розбити свій день на “шматки”. На певний проміжок часу я повністю занурююся у завдання чи проект. Звучить просто, чи не так? Насправді це звучить набагато простіше, ніж є насправді. Спробуй це. Подивіться, чи зможете ви повноцінно працювати над одним проектом протягом 2 годин без перерв. Ніяких текстових повідомлень, телефонних дзвінків або соціальних мереж. Після того, як я звик не виконувати багатозадачність, я виявив, що насправді був більш продуктивним.

Тепер, коли у вас є ігровий план, ваші дні роботи вдома стануть більш продуктивними та насиченими. Завжди будуть відволікаючі фактори – щось прибрати, одяг випрати або шоу судді для перегляду. Зосередження себе та присутність у повній мірі допоможуть вам переконатися, що ви керуєте наступним днем, а не дозволяєте йому керувати вами. Пам’ятайте, ви успішна людина і досягаєте успіху. Тому ви зосереджуєтесь на результатах.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/let-your-results-do-talking-kimberly-sellars-bates/.

Kimberly S. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: