Оптові оператори: пришвидшити трансформацію та зростання доходів, використовуючи цифрові екосистеми

Оскільки дохід від використання традиційних голосових та SMS-послуг зменшується, для оптових операторів стає все більш важливим вивчення нових стратегій зростання. І хоча технологічні тенденції здатні переформувати оптову галузь та відкрити нові сфери послуг, можливості зростання доходів для оптових операторів не обмежуються лише технологічними змінами. За допомогою більш підривних підходів оптові перевізники можуть пришвидшити зміни – від швидкого впровадження дуже різних нових продуктів, пакетів та гнучких рішень для споживачів, до використання нових стратегій виходу на ринок та впровадження нових ідей бізнес-моделі.

Найкращі світові гравці використовують цифрові екосистеми, щоб сприяти зростанню їхнього бізнесу та змушувати зриви у всіх галузях. І зараз, коли інші гравці починають сидіти і помічати, зараз саме час діяти. Для оптових операторів використання цифрових екосистем для плавної інтеграції між партнерськими екосистемами є ключовим фактором для трансформації бізнес-моделі, забезпечуючи можливість зменшення витрат, прискорення часу виведення на ринок та усунення складності, пов’язаної із закритими та застарілими ІТ-системами.

Існують різні типи бізнес-моделей платформ, але багатостороння бізнес-модель B2B2x із партнерською екосистемою та мережевим ефектом найкраще підходить для властивих операторам можливостей та активів і може бути застосована для інновацій, що руйнують нові продукти та послуги. Бізнес-модель платформи B2B2x забезпечує стратегічні драйвери зростання бізнесу для оптових операторів – вирішуючи як сучасні операційні проблеми, так і ширші можливості, що руйнують бізнес-модель, що трансформує.

Оцифрування операційних моделей, процесів та каналів збуту представляє надзвичайну можливість для оптових операторів стати більш орієнтованими на клієнтів та ефективними. Проте оптовики повинні розглядати цю початкову оцифровку як лише перший крок до того, щоб скористатись цифровою руйнівною бізнес-моделлю з диференційованою екосистемою партнера для спільного створення, інновацій та інвестицій навколо платформи B2B2x.

У BearingPoint ми віримо, що оператори, які перетворюються з постачальників послуг голосу та передачі даних на постачальника цифрових бізнес-платформ B2B2x для комплексних послуг, що підтримують вимоги багатьох сегментів клієнтів, досягнуть успіху в умовах комодитації, зміни вимог ринку та поява нових типів клієнтів та цифрових підкованих конкурентів.

У нашій останній статті “Нові можливості зростання для оптових операторів” розглядається ця концепція більш докладно та описується, як наше рішення “Цифрове управління екосистемами” може використати можливості цифрової економіки для оптових операторів.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/wholesale-operators-accelerate-transformation-revenue-angus-ward/.

Angus Ward люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: