Ось так виглядає ваша музична екосистема

Музична екосистема, як і всі екосистеми, є багатозначною та перебуває в постійній еволюції. Це включає вашу музичну індустрію, музичну освіту, регулювання міст, допоміжні галузі, такі як технології та спорт, та стабільність. Музика – це наша універсальна мова. Ми всі говоримо це. І коли воно у всіх його формах місцями процвітає, місця процвітають.

Якщо ви інвестуєте у свою музичну екосистему, вся ваша екосистема виграє. Здорова економіка живої музики підтримує роботу в різних галузях, від гостинності до технологій, логістики до їжі та напоїв. Музиканти сприяють тому, щоб зробити місця кращими, живішими та придатними для життя. А музика розповідає історії, яким інші не можуть, створюючи досвід та можливості для продажу туристам та відвідувачам.

Але для процвітання потрібні картографування, аналіз та політика. Деякі ваші музичні екосистеми очевидні, як-от музичні заклади чи лейблі. Інші – ні, наприклад, постачальники ІТ, поліцейські чи належне управління. Але всі актуальні. Всі вони відіграють невід’ємну роль.

Наша модель створює карти, оцінює та розробляє стратегії підвищення цінності вашої музичної екосистеми в економічному, соціальному та культурному плані. І в ньому беруть участь усі представники інфографіки нижче.

Поговоріть з нами про свою музичну екосистему. Інвестування в нього створить нові доходи, про які ви ніколи не думали, та кращу, справедливішу та рівноправнішу громаду.

http://www.sounddiplomacy.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/what-your-music-ecosystem-looks-like-shain-shapiro-phd/.

Shain Shapiro, PhD люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: