Подолання виклику різноманітності в інформаційній безпеці

Я визнаю це – іноді я винен у практикуванні “різноманітності прапорців”.

Дослідник ESET з безпеки, Ліза Майєрс, так красномовно пояснює подібну концепцію “безпеки галочки”, як ситуацію, коли “сліпе слідування правилам і вказівкам, не розуміючи, чому вони важливі, призводить до короткострокових вигод, а в кінцевому підсумку прирікає ваш довгостроковий цілі “.

Оскільки Conventus готується розпочати цей рік великим випуском NorthStar, ми додали до нашої команди, щоб задовольнити навантаження. Хоча це відкриває чудову можливість не тільки для нас, щоб залучити нових талантів, це також дало мені можливість поміркувати над тим, як я можу підсилити важливість різноманітності не тільки в своїй організації, але і в галузі кібербезпеки в цілому.

Згідно з дослідженням робочої сили з кібербезпеки 2018 року (ISC) 2, жінки та меншини становлять лише 24% та 26% робочої сили з кібербезпеки відповідно. Хоча було досягнуто певного прогресу, ми можемо зробити краще. Під час щорічної конференції Міжнародного консорціуму спеціалістів з кібербезпеки (ICMCP) в Атланті, що відбулася у вересні минулого року, численні сесії підкреслили різні можливості для приватних осіб та корпорацій змінити ситуацію у своїх місцевих громадах. На конференції було розглянуто виклики, вдосконалене розуміння та налагоджені стосунки, щоб остаточно зміцнити конвеєр інформаційної безпеки, щоб уникнути різноманітності галочок. Ми дослідили стратегії, які мене надихнули, такі як:

Наставництво

Особисті та корпоративні стипендії

Активна участь: професійні членства та асоціації @ICMCP_ORG або @WiCySorg

Презентації та набір у місцеві середні школи та університети

Публікація для обміну своїм досвідом (як професійних, так і соціальних точок)

Незважаючи на те, що я, можливо, не маю впливу на зростання та підтримку різноманітності щодня на макрорівні, я прошу себе розглянути ключові етапи нашої організації. Як ми можемо змінити ситуацію? При прийомі на роботу. При просуванні. При проведенні виїзних співбесід. Що ми можемо зробити краще? Дії говорять голосніше, ніж слова.

Настав новий рік, і ми готові вжити заходів – наймаємо! Я активно впроваджую стратегії збільшення різноманітності в нашій організації. Різноманітність думок, раси, релігії, етнічної приналежності, статі та походження. Якщо я прагну до того, щоб щось змінити, я оптиміст! Завжди є місце для вдосконалення, і я ставлю пріоритетом у 2019 році, щоб професійні організації, такі як @ICMCP_ORG та @WiCySorg, знали про Conventus та нашу прихильність до різноманітності. Я закликаю всіх вас зробити те саме.

“Кожен з нас може щось змінити. Ми разом робимо зміни ». -Барбара Мікульський

Приєднуйтесь до нашої команди! Перевірте нашу роботу тут: https://www.conventus.com/careers/

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/overcoming-checkbox-diversity-challenge-information-security-isaacs/.

Sarah Isaacs люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: