Чи може наслідування вашої моделі для наслідування знайти вам справжнє щастя?

Я пам’ятаю, що найдовший період я завжди шукав ідеального зразка для наслідування, і з часом знайшов багатьох. Вони продовжували змінюватися відповідно до ситуації та стану, в якому я перебував, але наслідування їм завжди було для мене надзвичайним і важким досвідом. У переслідуванні не було внутрішнього щастя, і я зрозумів, що щось не так. Однак я не зміг це точно визначити.

Безглуздість наслідування

Було кілька людей, яких я обожнював, поважав і захоплювався. Зрештою, що може бути неправильним у спробі наслідувати моїм зразкам для наслідування? Однак я не міг зрозуміти, чому я все ще почувався порожнім. Питання щодо того, чому в наслідуванні не було внутрішнього щастя, мене завжди переслідували, поки я не спостерігав за виступом Метью Макконахі про його перемогу в Оскарі. Там він найпростішим чином відповів на найбільшу дилему, яку я мав у своєму житті

Найголовніше зрозуміти, що кожна людина унікальна. Ця унікальність – це наша ідентичність, яка визначає наше місце та призначення у цьому Всесвіті. Отже, наслідування зразку для наслідування є абсолютно марною вправою, бо ніхто не може бути щасливим, роблячи вигляд, що живе чужим життям. Хоча ми можемо милуватися багатьма досвідченими людьми і вчитися у них, наслідування їм завжди призводить до розчарування. Це тому, що всі ми різні, і це найкрасивіший атрибут у нас.

Ідеальна модель для наслідування: відображення власного “я”

Залишається питання: ким має бути ваш зразок для наслідування? Відповідь на це питання – простий факт. Взірцем для наслідування має бути не хто інший, як відображення власного “я” через 10-15 років. Він / вона повинен означати досягнення того, за чим ви зараз переслідуєте. Тільки проживання власного життя шляхом визначення своєї мети може зробити вас задоволеними та щасливими. Це справді подорож, про яку потрібно піклуватися, і власна доля, над якою ти повністю контролюєш.

Отже, глибоко вдихніть і запитайте свою внутрішню істоту. Що саме ви хочете бачити як робите через 5 років? Ця людина прямо там – ваш зразок для наслідування, і це єдина людина, за якою ви переслідуєте. Тут немає наслідування, бо ця людина – це ти, і лише заради цієї подорожі у майбутнє варто жити. Якщо ви зможете успішно закінчити цю подорож на власних умовах, ви досягнете справжнього щастя, а також по праву заробляєте собі місце у Всесвіті.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/can-imitating-your-role-model-find-you-real-happiness-mohit-saxena/.

Mohit Saxena люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: