ArtistWorks.com оголошує серію Першим закриттям та закриттям фінансування зростання заборгованості

Інтернет-музична інструкція pioneer отримує фінансування для запуску artistworks online “школи музики”

NAPA, Каліфорнія, 30 жовтня 2017 р. (Newswire.com) – компанія “Інтернет-музична освіта” ArtistWorks оголосила сьогодні про перше закриття їхнього туру серії A та про завершення фінансування боргу на суму 1,1 мільйона доларів за допомогою Montage Capital. Фінансування серії 1,6 млн доларів залишатиметься відкритим для інвесторів до 31 грудня 2017 року.

“Ми раді отримати цю перевірку від лідера галузі Montage Capital і вітаємо їх стратегічні вказівки та фінансування, які сприятимуть нашому поширенню на нові маркетингові канали”, – говорить Девід Батлер, співзасновник та голова ArtistWorks.

“Ми бачимо великий потенціал в унікальній моделі ArtistWorks і підтримуємо їх вихід на невикористані ринки онлайн-навчання”, – додав Майк Роуз, керуючий директор Montage Capital.

Вивчення музичного інструменту приносить гідну академічну користь підліткам – вони засвоюють цінні навички на все життя. Ми хочемо забезпечити такий вплив на студентів та навчити світовій музиці.

ПАТРІЦІЯ БАТЛЕР, СЕО, ЗАСНОВНИК

Ці раунди фінансування забезпечують значний імпульс для унікального в галузі бізнесу з музичних інструктажів, який використовує своє “Навчання відеообміну”, щоб викладати музику в Інтернеті з 35 всесвітньо відомими музикантами. Восьмирічний постачальник музичних інструктажів для любителів-любителів, ArtistWorks тепер розповсюджуватиме свій досвід вищої якості навчання для студентів музики 9-12 класів, починаючи з другого кварталу 2018 року. Доходи від фінансування будуватимуть та просуватимуть нові ArtistWorks “Школа музики” в Інтернеті, яка стане музичним домом для діючих гравців-аматорів, а у 2018 році для учнів середньої школи. Будь-який музикант зможе зареєструватися в акредитованій музичній програмі ArtistWorks і отримати Свідоцтво про закінчення навчання після успішного досягнення вимог. Старшокласники зможуть заробити курс на навчання грі на музичних інструментах в режимі онлайн на сайті ArtistWorks. У травні 2017 року компанія отримала академічну акредитацію як постачальник додаткової освіти від Акредитаційної комісії шкіл при Західній асоціації шкіл та коледжів.

Усі гравці шукають висококваліфікованих знань, однак отримання значущих відгуків про їх ефективність не було в Інтернеті до ArtistWorks. В даний час Інтернет-музичний факультет викладає гравців у 80 країнах і записав понад 850 годин уроків музики з класифікацією за інструментами та жанрами. 35 онлайн-викладачів музики провели понад 50 000 “Відеообмінів: зареєстровано:” зі своїм глобальним студентським колективом. Кожен студент може подати відео своєму вчителю, який запише відеовідповідь, зокрема з урахуванням потреб студента. Два спарених відео містять Відеообмін, який може переглядати та вчитися у всьому членстві в Інтернеті. Бібліотека відеообміну не лише забезпечує безцінний навчальний ресурс для студентів, але постійно розширюється вміст генерується для компанії безкоштовно.

«Вивчення музичного інструменту приносить гідну академічну користь підліткам – вони засвоюють цінні навички впродовж життя. Ми хочемо забезпечити такий вплив на студентів і навчити світовій музиці », – говорить генеральний директор ArtistWorks Патрісія Батлер.

ArtistWorks буде тісно співпрацювати з Montage Capital, щоб у повній мірі використати їх галузевий досвід та стосунки.

Про ArtistWorks:

У 2008 році колишній виконавчий технолог AOL Девід Батлер вирішив остаточно освоїти джазову гітару. Не маючи прийнятних викладачів у своєму районі, він створив революційну систему в Інтернеті, яка дозволила будь-кому отримати прямий відгук від викладача-майстра в будь-якій точці світу. Заснована Девідом та колишньою фінансовою директором Патрісією Батлер, ArtistWorks.com є лідером у новому поколінні онлайн-платформ навчання. Цей запатентований відеообмін: зареєстрований: Навчальна платформа дозволяє всесвітньо відомим музикантам “навчати світової музики”, надаючи всебічні прогресивні відеоуроки та прямий, асинхронний відеовідгук для студентів в Інтернеті, створюючи унікальний двосторонній досвід онлайн-навчання. .

Про Montage Capital

Починаючи з 2005 року, «Монтаж Капітал» надає мінімально розріджувальну заборгованість зростанню капіталоефективним компаніям. Спеціальні боргові рішення фірми дозволяють компаніям робити інвестиції, необхідні для зростання, зберігаючи при цьому власність та контроль для ранніх зацікавлених сторін. Унікальною складовою підходу Montage є те, що він не вимагає попередньої або поточної підтримки власного капіталу як необхідної умови для фінансування.

Контакт:

Патрісія Батлер, генеральний директор

Інструкція з музики в Інтернеті ArtistWorks

pbutler@artistworks.com

(707) 255-1840

http://www.artistworks.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/artistworkscom-announces-series-first-closing-growth-debt-butler/.

Patricia Butler люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: