Salesforce DX

Перш за все, я хотів би схилити капелюх перед людьми, які стоять за цією чудовою особливістю. Ми всі знаємо, що Salesforce є платформою, яка зазнає невдачі при роботі з масовими конвеєрами доставки. І я завжди був твердим прихильником кращих практик, належних процесів розгортання та мінімальних ручних завдань під час розгортання. Тож давайте подивимося, чому я так спокушений цією функцією.

Давним-давно, не так давно, була команда розробників, яку спеціалісти з безпеки закликали використовувати систему версій. Вони відповіли у відповідь, кажучи: Salesforce дотримується стратегії відкату.

Через деякий час з’явилася латка, яка спричинила хаос, штовхаючи всю організацію Salesforce на нерухоме місце. Це було передано Salesforce, і їм знадобилося рівно три дні, щоб зрозуміти та надати часткову допомогу.

Отже, мораллю історії є дотримання основних правил як частини проекту, незалежно від контексту програмного забезпечення (з відкритим вихідним кодом або власним).

Сліпа віра в інструменти без чітко визначеного процесу чи парадигми – це дуже червоний прапор

Salesforce DX – це абсолютно новий досвід для розробників, який змінить спосіб об’єднання додатків. Інструмент забезпечить інтегрований, наскрізний дизайн життєвого циклу для високопродуктивного гнучкого розвитку.

Платформа Force.com не має системи управління версіями для обробки / об’єднання конфліктів. Ініціалізація пісочниці все ще є ручним завданням, тому іноді нам потрібна суміш ручних дій та автоматичних функцій у простих робочих процесах. Тут виручає SalesforceDX.

Скретч-організації

Синхронізація джерела

Інтерфейс командного рядка Salesforce

Тестовий бігун

Постійна інтеграція

Зовсім нова Force IDE із підтримкою DX

Підтримка розвитку сучасної команди

Наскрізний життєвий цикл розробки

Постійне розгортання

Постійна інтеграція

Автоматизоване виконання тесту

Аудит коду

Прості розгортання між організаціями

Вузли відкоту для безпечнішого розгортання

Виявлення відмінностей між різними екземплярами

Тестуйте, інтегруйте та розгортайте за допомогою Heroku Pipelines

GIT Sync та автоматизована функція push / pull

Гнучка налагодження за допомогою контролю версій

Функціональність скретч-організації та її гнучкість у зміні з CLI є досить магічною. Середовище подряпин має бути короткочасною організацією, яка будується та використовується для певної мети. Вони будуть керувати цілою концепцією розвитку, керованого джерелами.

Розроблена на основі джерела розкриє єдине джерело істини, яке буде вашим версійним кодом замість пісочниці. Таким чином, ви можете легко відстежувати зміни, зусилля та якість коду ітеративним способом. Синхронізація з пісочницею відбувається автоматично. Таким чином, як адміністратор у мене все відстежується за допомогою VCS автоматично.

На щастя, я є учасником пілотної програми DX і отримав організацію, з якою можна пограти. Я буду формулювати допис про прикладне використання Salesforce DX на корпоративному рівні, і я сподіваюся побачити вас там!

DX Keynote

DX Pilot Demo від @WadeWegner

Розроблений джерелом

Salesforce DX = UX для розробників

Поглиблене занурення в архітектуру нового досвіду розробки Salesforce (DX)

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/salesforce-dx-praneel-pidikiti/.

Praneel PIDIKITI люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: