Значення людей у формі Т

Т-подібна людина – це метафора для опису навичок та знань. Вертикальна смуга відображає глибину в певних полях. Турнік представляє здатність виконувати та співпрацювати в інших сферах.

Цінність гравців у формі Т у стартапах та МСП, де це все на руку, досить чітка, тому нижче, я збираюся пояснити, чому такі люди такі ж цінні у великих організаціях.

Це третя стаття з чотирьох частин, де я досліджую основні компоненти маркетингу зростання.

Зосередьтеся на критичних завданнях

Завжди є одне нагальне ділове питання, котре перевершує всі інші. Т-подібні гравці дають змогу командам зосередитись на таких проблемах (можливо, це не показник, ви цілком можете бути пожежогасіння).

Т-подібні люди в команді можуть тут допомогти двома способами. По-перше, зняти тиск на експерта, взявши з рук менш важливі завдання.

По-друге, Т-подібні люди можуть підтримати експерта в нагальній проблемі (проілюстровано як вузьке місце на цій приємній схемі зліва).

Якщо ви хочете поглянути на це цинічно, Теорія обмежень говорить, що експерт, який працює над чимось, що не є критично важливим для бізнесу, – це марний досвід.

Я не повністю з цим прихильний, але, безсумнівно, частковий внесок у важливу для бізнесу проблему є ціннішим, ніж досвід, витрачений на те, що може зачекати.

Дякую Джейсону Іпу за чудові ілюстрації вище.

Ефективне спілкування

Важливість розуміння мови людей, з якими ви розмовляєте, добре відома майже у всіх середовищах, які очікують, можливо, на робочому місці.

Ширше розуміння не лише зменшує витрачені години непорозуміння чи зайвого часу на пояснення (хоча я все за останнє), це дає можливість для кращої співпраці. Люди, які розуміють, більш впевнені в собі і будуть робити свій внесок. А люди з різним досвідом та досвідом можуть запропонувати нові перспективи.

Макінсі вважає, що “повинна мати нову роль” в організаціях Т-подібна. Перекладач Analytics повинен володіти «знаннями доменів, загальною технічною плавністю, навичками управління проектами та підприємницьким духом», щоб подолати розрив між командами даних та іншими бізнес-підрозділами. За оцінками Глобального інституту Мак-Кінсі, попит на цю маловідому сьогодні роль може досягти чотирьох мільйонів відкриттів у США до 2026 року!

Протягом усього життя

майбутнє роботи – це навчання швидше за конкуренцію

Четверта промислова революція формує світ, в якому ми живемо. Вивчення нових навичок є обов’язковим для людей, щоб залишатися актуальними, а організації, які сприймають цю культуру, готові перемогти конкуренцію.

Стратег майбутнього праці, Хізер Макгоуан, ясно, що “компанії, що процвітають, і особи, які користуються великим попитом, – це ті, хто розуміє, що майбутнє роботи – це навчання – точніше, майбутнє праці вчиться швидше, ніж конкуренція . “

Отже, вивчення відповідних навичок сьогодні є цінним для їх безпосереднього застосування та більш тривалого періоду, навіть якщо ця конкретна навичка застаріває, навик навчання вчитися є настільки ж цінним. Не дивно, що ми маємо багато чого сказати про це тут, у племені зростання:

Маркетолог у формі Т

То як це виглядає в реальному світі? Ось наше визначення Т-подібного маркетолога. І як і у більшості з того, що ми робимо, це не є статичним, тому стежте за цим простором для Т-подібного маркетолога 2019 року.

Висновок

Значення дихання та глибини ніколи не було переконливішим. Для організацій усіх розмірів. Сама навичка – це лише частина цінності. Навчитися вчитися так само важливо.

Дізнатися щось нове легше сказати, ніж зробити, особливо коли життя заважає! Тим не менш, я благаю вас навчитися якомога більше у 2019 році.

Дякуємо за читання.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/value-t-shaped-people-mitchell-platt/.

Mitchell Platt люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: