Зростаюча потреба у стратегічному аутсорсингу

Ти не самотній. Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) трансформують світ і все навколо нас, але багато організацій намагаються використати силу цієї руйнівної сили на свою користь.

Аутсорсинг став стратегічним інструментом для досягнення високих показників у світі, що посилює конкуренцію та скорочує бюджети. З цієї причини багато організацій передають деякі чи всі свої послуги в галузі ІКТ стороннім організаціям, що надають послуги. Просто аутсорсинг послуг ІКТ без належної стратегії та постійного управління послугами та постачальниками не принесе очікуваних результатів. У багатьох випадках це створить більше проблем і в кінцевому підсумку зрушить організацію назад.

Дослідження показують, що аутсорсинг є одним із ключових факторів, що сприяють неприбутковій діяльності та державним організаціям. Вимоги до неприбуткових організацій та урядів досягти високих показників у дедалі більш конкурентну епоху змушують їх впорядковувати свою діяльність.

У цьому непростому контексті неприбуткові організації та уряди можуть зосередитись на своїх основних напрямках діяльності, щоб досягти більш високого зростання та бути стійкими, одночасно перекладаючи діяльність на аутсорсинг, у якій їм бракує бажаного досвіду. Некомерційні організації та уряди дедалі більше зосереджуються на ІКТ та бізнес-процесах для впорядкування своєї діяльності та досягнення вищих та стійких темпів зростання.

Стратегічний підхід InvOrg до аутсорсингу допомагає неприбутковим організаціям та урядам максимізувати прибуток від аутсорсингу, використовуючи бізнес-процеси та технологічні навички досвідчених фахівців у галузі ІКТ. Некомерційні організації та уряди можуть трансформувати існуючі операції за допомогою стратегічного аутсорсингу, роблячи їх розумнішими, швидшими та економічнішими.

Щоб уникнути несподіваних проблем та допомогти організаціям ефективно та ефективно використовувати ІКТ, InvOrg розробив «Стратегічну службу аутсорсингу» (SOS). InvOrg працюватиме з клієнтом над 5-етапним процесом впровадження SOS, використовуючи екосистеми ІКТ для досягнення максимального значення. Цей процес базується на галузевій стандартній бібліотеці інфраструктури інформаційних технологій (ITIL).

Стратегізувати: Ми розробляємо стратегію для стратегічних служб аутсорсингу. Під час цього процесу ми визначаємо служби, які є добрими кандидатами для стратегічного аутсорсингу, та гарантуємо, що стратегія узгоджується з організаційними цілями та завданнями.

Дизайн: На основі стратегії ми розробляємо пакет послуг для SOS з ключовими показниками ефективності (KPI) та Угодами про рівень обслуговування (SLA) для вимірювання “вартості” та ефективності цієї послуги.

Перехід: Ми працюємо з клієнтами та обираємо відповідних постачальників для надання цих послуг. У деяких випадках ми розробляємо RFP, тендер тощо. Ми також беремо участь у процесі вибору постачальника та переговорах щодо контракту.

Операції: Ми працюємо з клієнтом та вибраними постачальниками та допомагаємо в розгортанні послуг. Потім ми продовжуємо управляти, контролювати та вимірювати відповідь на послуги, якість та вартість, використовуючи KPI та SLA, встановлені на етапі проектування

Постійне вдосконалення: Ми працюємо з клієнтами та постачальниками, щоб визначити можливості для постійного вдосконалення послуги та збільшення вартості інвестицій в ІКТ. Ми також визначаємо інші послуги, які можна додати до пакету SOS.

Для багатьох неприбуткових організацій та урядів проблема полягає не стільки у визначенні правильного курсу дій, скільки в тому, щоб довести його до кінця. Незважаючи на те, що вони, мабуть, цілком уміли розробляти стратегію, занадто часто некомерційні організації та уряди спотикаються у виконанні. InvOrg співпрацює з неприбутковими організаціями та урядами, щоб допомогти поліпшити їх діяльність та максимізувати їхній вплив на місію.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/increasing-needfor-strategic-outsourcing-joseph-edward/.

Joseph Edward люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: