Люди шукають досвід

Протягом останнього місяця я мав честь співпрацювати зі своїми колегами з Golf GameBook у новій серії контенту навколо гри в гольф. Історії, де ми взяли заднє сидіння як бренд і дозволили цікавим людям з різних галузей промисловості поділитися своїми стосунками з грою в гольф. Ми позначили цю ініціативу “Golf X You”, і ми б хотіли, щоб ви почали створювати свою власну. Ось чому:

Що стосується гольфу, важко знайти інший вид спорту, який може супроводжувати вас майже на кожному етапі вашого життя. Незалежно від того, чи ви брали свої клуби у віці 6 чи 60 років, гра має що запропонувати кожному.

Протягом останніх 20 років технології мали глибокий вплив на наше повсякденне життя. Мобільні телефони нерозривно пов’язані з нами, і вони почали виконувати функції, які нам більше не потрібні, щоб виконувати свої зусилля самостійно. Чудовим прикладом цього є простий акт запам’ятовування телефонних номерів найближчих. До всієї ери мобільних телефонів ми запам’ятовували найважливіші телефонні номери, оскільки вони мали бути на випадок, якщо нам потрібно було зателефонувати під час руху. Сьогодні наш мобільний пристрій несе тягар як для нас, так і не тільки.

Протягом часу люди збирали досвід, документували його як фізичні фотографії (або відео) та створювали сімейні фотоальбоми, які дозволять пережити моменти та переживання ще далі у нашому життєвому шляху. У наш час і вік ця тяга до нового досвіду продовжує бути міцною, і сучасні технології дозволяють нам зберігати та переживати ці моменти простіше, ніж будь-коли раніше. Ми бачимо, як спільноти соціальних медіа повторно заповнюють наші канали спогадами з минулого, результати пошуку оптимізуються за минулими запитами та кілька форм AI, що оптимізують послідовності користувачів на основі поведінкового прогнозуючого моделювання.

Це зіткнення фізичного та віртуального світів відкриває нам дивовижні можливості збагатити наше повсякденне життя та внести глибшу сутність та довголіття у наші повсякденні зусилля.

Гольф – найсоціальніша гра на планеті, і вона представляє набагато більше, ніж просто гру в майстерність. Відносини на все життя формуються і виховуються на полі для гольфу. Це гра характеру, цілісності, майстерності та постійного самовідкриття. Місця та люди, з якими ми граємо, разом із моментами чи блиском (і божевіллям) створюють життєвий шлях спогадів, які стають історіями, які ми можемо носити з собою. Незалежно від того, це ваш перший раунд гри в гольф з вашою дитиною, поїздка «раз у житті» на Старе поле, чи той раз, коли ви перемагаєте свого ворога на поле для гольфу, все це спирається на вашу особисту історію навколо гри.

Golf GameBook завжди був спрямований на те, щоб зробити гру більш веселою та використовувати технології таким чином, щоб ми могли отримати більше від нашого досвіду гри в гольф як на, так і поза курсом. Поки ви починаєте свій досвід полювання на скарби, Golf GameBook буде відстежувати, де ви граєте, з ким ви граєте та як закінчився матч. Щоразу, коли ви вирушаєте на поле для гольфу, ось-ось має статися нова історія з гольфу. Маючи віртуального супутника, який допоможе вам задокументувати ці пригоди, ви незабаром станете свідком того, що починає формуватися подорож по доріжці пам’яті. Ми вважаємо, що кожен гравець у гольф заслуговує галерею або друзів, коли вони грають, і щоденник, де ці спогади можна зберігати. Ми всі захоплені грою. У всіх нас є що розповісти. Тепер почнемо спільно створювати власний Golf X You.

Відповідні посилання:

http://www.golfgamebook.com

http://www.golfxyou.com

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/people-searching-experiences-arto-joensuu/.

Arto Joensuu люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: