Лідерство в умовах кризи.

Лідерство визначається у Вікіпедії як “процес соціального впливу, в рамках якого людина може заручитися допомогою та підтримкою інших у виконанні спільного завдання”.

Лідер – це той, хто може мотивувати та скеровувати групу людей дотримуватися певних вказівок для досягнення спільної мети.

Проте протягом історії керівництво використовувалось для того, щоб робити правильні речі, а також неправильні речі. І як можна припустити, правильно чи неправильно – це питання перспективи та систем переконань.

Всякий раз, коли виникає криза (наприклад, урагани, хуртовини, пандемія COVID-19 тощо), лідер може допомогти людям подолати багато викликів (включаючи серйозні недоліки та обмеження), викликаючи впевненість у тих, хто слідує за лідером, до успішного результату. І коли все відбувається не так, як планувалося чи очікувалося, справжні лідери несуть відповідальність за свої помилки. Вони не намагаються звинувачувати інших, але визнають їх недоліки, роблять паузу і діють, щоб змінити курс і шукати кращих альтернатив.

Найкращі лідери здатні об’єднати різні громади для спільної роботи, відкладаючи при цьому особисті прибутки та інтереси. Вони повністю віддані прогресу, добробуту та успіху тих, хто слідує за ними, і не зацікавлені в отриманні нагород чи визнання. Вони також допомагають зменшити паніку, занепокоєння та стрес, навіть коли шанси здаються абсолютно проти них та тих, кого вони ведуть. Видатні лідери справді рідкісні, оскільки вони пристрасні, але спокійні, покірні, готові слухати інших і постійно вчаться в будь-якій ситуації чи обставині.

Зазвичай одне трапляється, коли ці чудові керівники переживають кризу: коли вони роблять все правильно, потрібні речі приходять до них і їх команди у відповідь. Якщо зробити це досить довго, група звичайних людей може досягти надзвичайних результатів і подолати те, що раніше здавалося нездоланними перешкодами.

Лідерів можна легко впізнати за тим, як вони стикаються з труднощами та проблемами. Вони надихають інших вірити, діяти та змінюватися. І ми знаємо, що зміни важкі для всіх, але коли йти за великим лідером, їх простіше і легше досягти. Справжній лідер може створити нові культури ефективності та результативності. Нації можуть вдосконалювати та переробляти лідери з високим рівнем раціональності, сили та емоційного інтелекту.

Тож у цей та будь-який інший кризовий час будьмо зразковими, продуманими та сміливими лідерами. Давайте також наведемо приклад. Дії набагато голосніші, ніж слова, оскільки демонструють характер, стійкість та доброчесність будь-якої людини, якості, які вимагає особливо керівник. Ваші команди, сім’ї, країни та громади вдячні вам за це …

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/leadership-times-crisis-alonso-montiel/.

Alonso M. люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: