Навчання, як бути кращими союзниками, частина I

Цього тижня, як і багато організацій та приватних осіб, ті з нас, що працюють у Північній Америці, задаються питанням: що ми можемо зробити, щоб краще допомогти подолати системну расову несправедливість, яку знову оголили світ? Несправедливість та жорстоке поводження, котрі були пережитим досвідом для чорношкірих, коричневих та інших спільнот меншин, але невидимі, ігноровані чи навіть підтримувані або захищані так довго іншими.

Ми знаємо, що ми повинні визнати і володіти цими проблемами, цими системними, закріпленими і глибоко несправедливими проблемами, і визнати, що рішення повинні належати нам усім разом. Ми знаємо, що повинні слухати і вчитися. Ми знаємо, що мусимо припинити виправдання. Ми знаємо, що ми повинні бути союзниками, а не прикидатися чи уявляти, що ми – рятівники. Ми знаємо як союзників, що ми повинні говорити про системний расизм, але таким чином, щоб уникнути порожніх банальностей у соціальних мережах, і це бажано з точки зору інтернаціоналізму. Більше всього, ми знаємо, що ми повинні знайти спосіб, а бажано багато способів, щоб діяти.

Але з чого почати?

ThoughtWorks має власну «теорію стійких змін», розроблену протягом багатьох років. Ми прагнемо активізувати роботу наших партнерів на передовій соціальних рухів та прогресивних коаліцій. У дусі солідарності з благодійністю ми використовуємо наш набір навичок – технологію – для того, щоб служити людям, що вирішують власні проблеми. Ми прагнемо до реального соціального впливу на найбільш вразливих людей у світі, які заслуговують на трансформаційні та систематичні зміни, а не на одноразові рішення, водночас намагаючись уникати шпону, яким часто є „Корпоративна соціальна відповідальність”.

Цього тижня наші громади фактично зібралися, щоб слухати, вчитися, сумувати, лютувати і плакати, а також висувати дії, які ми могли б вжити індивідуально та колективно, щоб допомогти розпочати боротьбу з цими системними расовими несправедливостями. На цих колективних сесіях ThoughtWorker ми визначили понад 100 ідей, які ми перекладемо в план дій.

Ми чітко визначилися з деякими діями, які будемо вживати; подальші конкретні та підзвітні дії щодо власного різноманіття та інклюзивності (ми гордо різноманітніші та інклюзивніші, ніж деякі, але, як і більшість організацій, нам ще потрібно пройти дуже довгий шлях, щоб бути справді репрезентативними, рівними та всеохоплюючими), та багаторічне технологічне партнерство з життєво важливою організацією Invisible Institute для підтримки їх критичної роботи з незалежними моніторами поліції.

Інші дії ми будемо визначати колективно у співпраці з нашою спільнотою Black @ ThoughtWorks протягом найближчих днів та тижнів, з акцентом на солідарність над благодійністю та стійкі зміни.

У рамках ThoughtWorks ми обговорювали – ні, будьмо відвертими, ми сперечалися – багато цього тижня про правильні підходи для колективного здійснення, щоб зробити справді стійкий вплив. Ми втомлені та злі, як і багато інших. Більше того, давно вже було істинним твердженням, що якщо ви зіберете 5 працівників ThoughtWorkers, у вас буде 6 думок, і ми зібрали кілька сотень. Я пишаюся своїми колегами з ThoughtWorks цього тижня і сподіваюся на нашу колективну волю вчитися, слухати та діяти разом. Я вдячний і тим, хто допоміг мені навчитися. Я поділюсь більшою частиною наших знань і, зокрема, наших конкретних зобов’язань та дій у найближчі дні та тижні.

Кріс

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/learning-how-better-allies-part-i-chris-murphy/.

Chris Murphy люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: