Найпопулярніші помилки найму та як їх уникнути

Погана відповідність коштує дорого, особливо для малого та середнього бізнесу. Ось основні помилки, допущені під час прийому на роботу.

1 Наймання, бо він тобі подобається

Девід дуже добре взяв інтерв’ю. Здавалося, він мав правильні навички; він був вихідним, доступним і продемонстрував певний потяг до успіху. Однак через три місяці він зазнав невдачі. Де ти помилився?

Звичайна пастка, на яку потрапляють компанії, – це найняти кандидата, який брав інтерв’ю найкращих, замість людини з найбільш відповідним досвідом. Людська природа суттєво судити про когось на основі його особистості та здатності добре говорити та бути привабливою на першій зустрічі, але багато хто з найкращих кандидатів насправді – це люди, які найгірше беруть інтерв’ю; і так само, багато поганих найманих працівників дуже добре опитували.

Чому так?

Подумайте про це так: скажімо, у вас є маркетингова посада, яку потрібно зайняти. Кандидат з 10-річним стажем протиставляється тому, хто має 3 роки. Людина з 10-річним досвідом роботи не проходила співбесіди протягом 5 років, і вона поза практикою, але кандидат з меншим досвідом брав співбесіди останні 3 місяці і встиг вивчити останні тенденції співбесіди та техніки. Вона дізналася, що хочуть почути інтерв’юери та як поводитись.

Як ви думаєте, хто краще буде брати інтерв’ю? Так, мабуть, менш досвідчений кандидат, який має більше досвіду співбесіди. Роботодавці падають на цей раз і знову.

Найкращий спосіб запобігти цьому – прийняти, що ви, можливо, віддаєте перевагу більш доброзичливому, привабливому кандидату, але не обов’язково тому, хто найкраще відповідає цій ролі. Не переходьте на автоматичний пілот і не дайте високих оцінок на основі того, наскільки добре ви почуваєтесь з кандидатом на особистому рівні.

2 Не використання рекомендацій співробітників

Маєте хороших працівників зараз? Тоді торкніться їх мережі! Співробітники можуть запропонувати вам кваліфікованих кандидатів, які вже продані на роботі у вашій компанії. Ще однією причиною залучення до мережі ваших співробітників є те, що направлені працівники на 15% рідше звільняються, залишаються довше та швидше інтегруються в команду, значно зменшуючи витрати, пов’язані з плинністю працівників.

3 Занадто довге очікування, щоб розпочати процес найму

Багато власників бізнесу або директори корпоративних відділів чекають до останньої хвилини, щоб розпочати процес найму. За словами Glassdoor, «середній загальний процес співбесіди на роботу займає 22,9 дня в США, а процеси співбесіди стають довшими. З 2009 року середні процеси співбесід зросли на 3,3-3,7 дня. Ця тенденція зберігається навіть після контролю за різницею в назвах посад, компаніях, галузях та багатьох інших факторах “.

Якщо ви чекали занадто довго або раптово виникла потреба у наймі, подумайте про те, щоб скористатися штатною фірмою. Нішеві фірми (наприклад, WunderLand) мають величезні мережі попередньо кваліфікованих талантів із конкретними навичками та досвідом, які вам потрібні. Розглянемо реальні витрати на залишення відкритої посади. Кадрове агентство може допомогти вам визначити підрядника, який може негайно розпочати роботу. Ця особа може бути продуктивною і додавати цінності з першого дня, і ви можете виявити, що хочете найняти її як свого штатного працівника!

4 Невдача тренувань

Не слід ігнорувати цей важливий крок. Ви можете найняти найдивовижнішу людину, але без належного навчання та підтримки їм судилося зазнати невдачі. Компанії часто наймають когось нового, представляють їх, виводять на обід, а потім залишають, щоб зрозуміти, яка їхня робота і як це зробити. Співробітники можуть бути найбільшими витратами компанії, і ПОВИННІ бути їх найбільшим активом, але без програми навчання ви не інвестуєте туди, куди слід. Погляньте уважно на програми підготовки та підвищення кваліфікації нових працівників, щоб отримати максимальну віддачу від найму.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/top-hiring-mistakes-how-avoid-them-judi-wunderlich/.

Judi Wunderlich люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: