На мій погляд: Еволюція подорожей моєї родини

Однією з багатьох змін, пов’язаних із народженням дитини в коледжі – моя дочка цього року першокурсницею, є те, що у нас більше немає двох тижнів весняних канікул, щоб подорожувати разом сім’єю. Знаючи, що настане цей день, ми з чоловіком старанно планували сімейні поїздки, як тільки наші діти досягли достатнього віку, щоб витримати довгі перельоти. Ми повезли їх до Австралії, Африки, Південної Америки та Азії, щоб піддати їх різним культурам, ландшафтам та людям. Але ми також зупинились на дослідженні Америки: поїздки по Каліфорнії та Монтані та вихідні у Вашингтоні, округ Колумбія; Нашвілл; Новий Орлеан; Чарльстон; і Маямі.

Кліше – це стверджувати, що роки швидко минають, і їх потрібно максимально використати, але вони це роблять, і ви мусите. Значення «показувати, не розповідати», яке стосується світу, стало для мене зрозумілим як з моїх власних спогадів про відкриття чужих місць у дитинстві та їх впливу на мій життєвий вибір, так і через те, як подорожі вплинули на моє життя дитячі перспективи.

Пов’язані: Подорожі багато поколінь

На другий день нашої подорожі до Індії два роки тому моя дочка, якій тоді було 16 років, заявила, що хоче повернутися додому. Вона відчувала глибоке незручність від того, як деякі чоловіки на ринку знущалися на неї. Її скасували діти, що просили біля нашого палацового готелю. Крайність та зневіра Індії вражає. Складність і несправедливість життя часто оголюються в один кристалічний момент. Поза палацами, наповненими портретами королівських осіб, укладених у діаманти та коштовності, потоки зневірених жебраків, дехто постраждав за свою торгівлю власними батьками, а також ченці-джайни, які босі і в ганчірках втілюють чисту духовність.

Пов’язане: 6 секретів планування ідеальної подорожі мати-дочка

Індійські контрасти в обличчі надихнули нас поговорити про страждання, привілеї, нещасні випадки народження, релігію, освіту та соціальну відповідальність. За два дні до того, як ми повернулися додому, моя дочка зайшла до мого готельного номера, плюхнулася на підніжжя мого ліжка і оголосила, що це була найкраща поїздка, яку вона могла здійснити за молодший курс середньої школи. На відміну від більшості різких підліткових розворотів, цей привітався, а не дратував.

“У школі ми скаржимося на те, щоб здати SAT і подати документи до коледжу, і стрес від цього”, – сказала вона. “Але, перебуваючи тут і знаючи, що майже половина жінок в Індії ніколи не вчиться читати, я усвідомлюю, скільки ми сприймаємо як належне”. Її прозріння не пощадило нас від стурбованості та напруженості в університеті, але вона зазнала змін у сприйнятті, які могли бути спричинені лише її переживанням широти світу. Як батько, я радий, що це подарунок, який залишиться з нею назавжди.

Пов’язане: Еволюція сімейних подорожей

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/my-mind-familys-travel-evolution-melissa-biggs-bradley/.

Melissa Biggs Bradley люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: