Розшифровка резюме цифрового маркетолога

Чому так багато маркетологів так погано продають себе?

Нещодавно я відступив від управління благодійними організаціями та повернувся на передову, набравши цифровий персонал для благодійних організацій. Це тому, що я розглядаю це як момент для створення або перерви для сектору – цифрова трансформація, зроблена добре, може змінити спосіб ведення бізнесу благодійним сектором, проведення своїх досліджень, управління своїм управлінням, підтримку своїх бенефіціарів та спілкування із зовнішнім світ.

У цьому секторі триває декілька чудових технологічних проектів (подивіться, наприклад, проект “Розблокування міст для собак-путівників”), і багато агітаційних благодійних організацій ведуть шлях у цифровому маркетингу як засіб передачі повідомлення, отримання підтримки та підштовхування до нашої поведінки .

Ось чому було настільки несподіваним побачити, як погано багато цифрових маркетологів, фандрайзерів та менеджерів проектів представляють нам свою інформацію в благодійній організації, коли вони шукають роботу.

Цифровий маркетинг – це одна область, де можна пізнати, виміряти та вплинути як на вклади, так і на результати вашої роботи. Удосконаліть SEO веб-сайту своєї благодійної організації та спостерігайте, як зростає рівень зацікавленості в Google Analytics. Використовуйте програмне забезпечення для відстеження у своїх електронних кампаніях та вимірюйте ставки відкриття та повернення. Виміряйте використання ваших цифрових програм для збору коштів і подивіться на коефіцієнт конверсії. Ніколи не було простіше порівняти, виміряти та оцінити вплив роботи, проведеної в цій галузі.

Отже, ось декілька порад, якщо ви цифровий привид і шукаєте роботу у благодійному секторі:

1 Розмістіть свої цифрові досягнення у своєму резюме у чіткому та легко читаному форматі – покажіть збільшення рівня залученості, рентабельність інвестицій, якими ви керували, вплив вашої роботи. Проста таблиця, якщо ви веб-менеджер або спеціаліст із цифрового маркетингу, демонструє покращення продуктивності ваших каналів за час роботи у дописі порівняно з тим, як ви приєдналися.

2 Складіть міні-портфоліо своєї роботи та надішліть його разом із своїм резюме. Це може бути написання цифрових копій, яке ви робили для веб-сайтів, бюлетенів чи маркетингових кампаній

3 Підкресліть позитив. Якщо ви хочете потрапити у благодійний сектор, розкажіть, чому і що ви зробили для ознайомлення з ним. Ви десь волонтеруєте? Обов’язково включіть це. Якщо ви ні, залучіться. У ці дні можливо взяти участь у волонтерській роботі з ноутбука (віртуальне волонтерство), в обідню перерву (мікроволонтерство) або офіційно та регулярно (як довірена особа). Застрягти в.

Благодійні організації шукають людей, які розуміють і вірять у те, що вони роблять, але найбільше людей, які володіють чудовими навичками. І якщо ви не можете передати це на папері, то ваші шанси пройти через двері менші, ніж ведучий телевізійної реальності, який стане президентом США.

Девід Лейл

Січень 2017 р

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/decrypting-digital-marketers-cv-david-lale/.

David Lale люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: