Унікальна можливість відпочинку для імунологів

Унікальна можливість відпочинку для імунологів

Вам пропонується подати заявку на програму Elion and Black Immunology Catalyst Sabbatical на GSK

GSK – це глобальна фармацевтична компанія з портфелем інноваційних ліків та вакцин. Найсучасніші дослідження імунології, як вдома, так і завдяки співпраці, лежать в основі відкриття нових ліків для багатьох з наших областей захворювання, таких як аутоімунітет, рак, метаболічні захворювання, інфекції та респіраторні захворювання http://www.gsk.com/en-gb / дослідження /. Щоб підняти галузево-академічну співпрацю в галузі імунології на новий рівень, GSK запускає нову та унікальну модель співпраці на основі відпусток, призначену для досягнення основних проривів у галузі прикладної імунології та розширення наукового розуміння.

Програма Elion and Black Catalyst Sabbatical відбере до 5 провідних академічних імунологів, орієнтованих на фундаментальну науку, які працюватимуть разом із науковцями галузі GSK у багатому міждисциплінарному науковому середовищі, яке є багатим на технології: “Імунологічний каталізатор”. Успішні кандидати з імунологічного каталізатора продовжуватимуть продовжувати свої незалежні дослідницькі програми, перебуваючи в GSK, і матимуть доступ до технологій, інструментів та реагентів GSK. Перебуваючи у відпустці, є додаткова можливість та перевага за рахунок використання знань колективного інтелекту, досвіду та творчості вчених-мультидисциплінарників GSK, які регулярно публікують у провідних рецензованих журналах. Програма Immunology Catalyst також пропонує унікальний огляд науки та лідерських навичок, пов’язаних з виявленням наркотиків та трансляційними дослідженнями, і дає учасникам можливість брати участь у наукових та стратегічних дискусіях щодо поточних проектів у GSK.

Immunology Catalyst заохочує академічну свободу та інновації, оригінальні дослідження, сміливі ідеї та міждисциплінарну співпрацю в таких нових галузях імунології, як імунометаболізм, вроджена імунна клітинна пам’ять, вплив тканин на освіту імунних клітин та взаємодія імунної системи з іншими системи, напр гормональні та нервові елементи.

Імунологічний каталізатор буде підтриманий та отриманий під наглядом дорадчої ради імунологів світового класу: професори Віджай Кухру, Люк О’Ніл, Джері Непом, Френк Нестле, Фіона Поурі, Марія-Грація Ронкароло, Пам Шарма, Герген Спітс та Пол-Пітер Так .

Це унікальна можливість для академічних вчених, які бажають провести відпустку в рамках своїх академічних дослідницьких проектів із додатковим стимулом залучення грізних інструментів та технологій промисловості. Вони також можуть брати участь у навчальних курсах з питань лідерства та менеджменту для підтримки свого особистого розвитку.

Відпустки в GSK структуровані на термін до 3 років. Також можна укласти гнучкі домовленості, щоб влаштувати окремих кандидатів.

Immunology Catalyst буде базуватися на науково-дослідному центрі GSK у Стівенеджі, Великобританія. До Стівенеджа можна легко дістатися до Лондона (25 хвилин поїздом), Кембриджа (45 хвилин поїздом) та Оксфорда (2 години поїздом), які становлять британський біотехнологічний центр. Вчені GSK мають розгалужені мережі співпраці у цих місцях та з іншими провідними академічними центрами. Стівенедж розташований недалеко від кількох маленьких містечок з хорошими школами та інфраструктурою, придатною для сімей.

Кандидати:

Успішні абітурієнти повинні мати докторську ступінь в галузі імунології або суміжної галузі з винятковим досвідом у провідних незалежних дослідженнях в галузі імунології (рівень доцента, старший викладач, читач тощо) або близько пов’язану дисципліну. Окремий заклик для докторантів буде наступним.

Підтримка досліджень:

GSK забезпечить успішним кандидатам фінансування витрат на працевлаштування кандидата (кандидати зберігатимуть трудовий договір із рідною установою), наукового співробітника та докторанта та відповідний бюджет на дослідження. Лабораторний простір буде забезпечений відповідно до потреб досліджень. Грант буде наданий успішним кандидатам для повторного вступу до академічних кіл для кандидатів, які проводять 3 роки в GSK. Компанія може також запропонувати допомогу з переїздом.

Порядок подання заявки:

Неформальні запити можна отримати у нашого консультанта з підбору персоналу доктора Найджела Брума [nigel.x.broom@gsk.com], який також зможе сприяти неформальній дискусії з директором з питань операцій Луїзою Модіс або членом комісії з відбору та консультацій дошка, якщо ви цього забажаєте. У своєму електронному листі, будь ласка, надайте короткий огляд вашого минулого та характеру вашого запиту.

Щоб офіційно подати заявку, надішліть супровідний лист, що містить опис ваших основних дослідницьких досягнень, заяву про наукові інтереси на 2-3 сторінки, резюме та імена та адреси трьох осіб, які можуть служити посиланнями на nigel.x.broom @ gsk.com до 30 квітня 2015 р. Будь ласка, відредагуйте тему електронної пошти як “Імунологічний каталітичний додаток для відпочинку”. Інтерв’ю на місці буде заплановано на останній тиждень червня / другий тиждень липня, тому корисно буде повідомити про вашу доступність протягом цього періоду.

У 1988 році Нобелівську премію з медицини отримали доктор Гертруда Еліон (Wellcome) та сер Джеймс Блек (Wellcome Foundation та Smith Kline & French Laboratories) разом із д-ром Джорджем Хітчінгсом (Wellcome) за відкриття важливих принципів вживання наркотиків. лікування.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/unique-sabbatical-opportunity-immunologists-antoon-van-oosterhout/.

Antoon van Oosterhout люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: