Фокус проти можливості, ілюзія масштабу

Ще в квітні ми дражнили першу версію нашої платформи. Це миттєво привернуло увагу людей, і через 2 електронні листи та 4 години у нас з’явилася 2-сторінкова стаття про TechCrunch. Лише за квітень ми згенерували понад 2,6 тис. Згадувань, 1 тис. + Реєстрацій та статей у великих пресах, таких як The Huffington Post.

Можливості почали з’являтися у всьому світі. Некомерційні організації в Бангладеш, Португалії, Бразилії, Філіппінах, Греції, Франції, США, Англії, Перу, Гаїті тощо почали виходити на контакт, щоб приєднатися до платформи Tinbox.

Наша реакція полягала в тому, щоб додати всіх, хто відповідає вимогам, до платформи Tinbox. На кінець квітня ми були у 8 країнах. Звучить чудово, чи не так? Жодної перспективи робити, занадто багато в межах, щоб знати, з чим робити. Ідеальна ситуація.

Неправильно.

Маючи справу з цим величезним попитом, ми скористались кожною можливістю, коли вони прийшли, бо навіщо бути прискіпливими, коли люди йдуть до вас? Ми хотіли поводитися з нашими клієнтами якнайкраще, тому присвятили довгі години, щоб пройти їх через процес використання Tinbox. Будучи тристороннім ринком, нам довелося знайти правильний баланс між досить великим пулом грошей, пожертвуваних компанією, достатньою кількістю користувачів, щоб пожертвувати їх, та достатньою кількістю благодійних фондів, які шукають фінансування.

Перебування на 5 різних часових поясах, на 5 різних мовах, у 8 різних країнах ускладнило для нас розвиток цього 3-сторонного ринку. Ефект мережі не був оптимізований через розмір наших цільових сегментів користувачів, а тому компанії не дуже стимулювали негайно приєднуватися до платформи.

Через 2 місяці ми зрозуміли, що маємо “ілюзію масштабу”, ми думали, що наша платформа негайно масштабується через універсальність нашої ціннісної пропозиції та різноманітність ринків, на яких люди просять наш продукт. Реальність така, що ми не змогли мати 1 3-сторонній ринок, який добре функціонував.

Повернувшись до малювальної дошки та спробувавши зрозуміти, чому це було, ми виявили, що географічна та причинна спрямованість – єдиний спосіб для нас легко побудувати свій перший робочий 3-сторонній ринок.

Так ми зробили, і я можу сказати вам, що ми вчимося швидше, ми витрачаємо менше на операції, а більше на продаж, у нас швидший час реакції, і наш цільовий сегмент чіткий і чітко визначений. Ми ближче, ніж будь-коли, до створення надзвичайно ефективного 3-сторонного ринку в SF, і це було б неможливо, якби ми продовжували користуватися кожною можливістю.

Мораль історії, фокус важливіший за можливість. Максимально стандартизуйте свій підхід до проблеми, орієнтуйтеся на одну область за іншою, щоб максимізувати мережевий ефект, знизити експлуатаційні витрати та максимально зрозуміти своїх клієнтів.

Тепер це потрібно приймати з дрібкою солі, будьте гнучкими. Вас може здивувати, хто хоче використовувати ваш продукт і як вони хочуть його використовувати.

Допоможіть нам побудувати платформу Tinbox!

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/focus-vs-opportunity-illusion-scale-adrien-guilmineau/.

Adrien Guilmineau люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: