Ідея, подорож та екологічна система запуску

Ми в останньому тижні 2015 року. Два роки тому, приблизно в той самий час року, я зустрівся з Шрі Кришною з фонду насінницьких фондів Unitus, щоб представити ідею Jiffstore. Це була найменш подібна поїздка, і сьогодні, коли ми говоримо, Jiffstore повністю є частиною Peppertap. І коли ми готуємось до нашої наступної фази, складається враження, ніби закінчується злива, і ми все ще прагнемо продовжити танець дощу.

Jiffstore був продуктом пристрасті та хвилювання – цілого припливу адреналіну протягом двох років. Багато ризиків, на які ми пішли, були безмозними, і багато рішень були зумовлені почуттями кишечника. На цьому шляху було декілька стресових ситуацій, але хтось із тих, хто був співзасновником, завжди вважав причини позитивними. Ми дивовижно пролунали між собою, що ми тут, щоб разом будувати щось нове.

Наші початкові дискусії завжди були навколо пошуку правильної ідеї. У кожного з нас були свої власні погляди на кожну ідею. Це було схоже на те, що всі ми намагалися знайти одну дівчину, яка б задовольнила всі смаки, з якою одружилися. Однак ми швидко поспішали з ідеєю, яка, на наш погляд, була найкращою. Занурення було лише початком. Будівництво команди, придбання клієнтів, визначення відповідності товарного ринку, фінансування, масштабування та багато іншого провели нас через досить бурхливу поїздку – чітко даючи зрозуміти, що хоч це ідея, яка дає нам удар, виконання справді має значення.

Сюрпризи стали рутиною, майже кожен тиждень підкидали деякі. Прийняття та виконання жорстких рішень були неминучими. Ми намагалися з усіх сил бути гнучкими та бути настороженими до змін. Починаючи з просто крилатих речей, ми почали підходити до кожної проблеми твердо – як би ми йшли на вбивство кожного разу. І, я вважаю, нам вдалося досягти гарних результатів.

Стартова екосистема в нашому досягненні мала значний вплив на нас, даючи нам зрозуміти, що постійні зміни є нормою. Великі люди, яких ми зустріли в екосистемі, діяли з ентузіазмом партнерів по злочинах, щоб допомогти нам маневрувати. Деякі з них стали активними персонажами нашої історії; Уілл Пул – мудра людина, Суббакрішна Рао – нестандартний, Шрікант Айер – прагматичний, Ахіманіка Сатпаті – серйозний доброзичливець, Сіджо Курувіла Джордж – дослідник екосистеми, Абхішек Гупта – рятівник і Санат Рао – укладач угод.

Для нас була честю бути частиною декількох платформ, наданих NASSCOM, iSPRIT, Startup Village, TLABS та Bangalore Alpha Labs. Хоча вдячність завжди вносила особливу позитивну атмосферу, нам було цікаво бути частиною групи динамічних людей, які поєднуються в думках і діях. Також принижений тим, як лідери екосистеми були доступні в години потреби.

Я дуже радий бачити, як наша стартова екосистема розвивається швидкими темпами. Схоже, це йде слідами нашої кіноіндустрії – однакова пристрасть, мрії, зусилля, гламур та аудиторія. Очевидно Бхавіш Аггарвал – Салман-хан стартап-світу 2015, а Віджай Шекхар Шарма – хан Аміра 🙂

Зараз 3:00 ранку. Інформаційна панель Peppertap все ще активна, оскільки замовлення на продукти продовжують надходити. Цей перший тиждень для мене в Gurgaon був “убер зручним” з Олою, Ойо, Свіггі та ще кількістю інших. Я радий, що зіграв невелику роль у цьому новому уявленні світу. З тією ж пристрастю і потягом, який ми мали два роки тому, щоб побудувати щось виняткове, з нетерпінням чекаємо на додавання нових поворотів до цього перетворення.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/idea-journey-startup-eco-system-shameel-abdulla/.

Shameel Abdulla люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: