4 причини НЕ заробляти хоп!

Сьогодні рівень безробіття серед нових випускників перевищує 13% за даними світового банку даних або вдвічі більше середнього, що викликає занепокоєння. Як засновник / генеральний директор із великим досвідом перегляду резюме, найму нових студентів та утримання персоналу, я вважав, що варто поділитися 4 причинами, щоб зупинити хвилю стрибків у роботі, якими, схоже, зацікавлені тисячоліття, я впевнений, збільшити рівень безробіття для молоді ще вищим.

Якщо ви залишаєтесь на роботі менше року, наймання професіоналів розглядає це як прапор, оскільки 2 роки – це те, що потрібно, щоб стати досвідченим на типовій посаді.

Роботодавці вже вважають, що нових випускників не слід наймати на роботу людей, які мають досвід роботи, перескаки вакансій дають роботодавцям підстави не покладатися на молодь.

Багато організацій не хочуть витрачати гроші на підготовку нових працівників, тому вони, як правило, браконьєрських працівників, коли вони мають досвід роботи від 6 до 12 місяців. Як працівник ви можете вільно заявляти, що хочете довше чекати на посаді, поки не отримаєте навичок і не отримаєте поганої репутації, тому ви можете відмовити браконьєрам і не розпалювати вогонь, оскільки молодь не є надійною.

Навіть якщо браконьєр із роботи запропонує вам більше грошей, щоб залишити роботу до 2 років, ви отримаєте позначку. Згодом роботодавці не приймуть вас на роботу, оскільки вас не вважатимуть надійним ресурсом. І подумайте, скільки більше грошей ви можете попросити через 2 роки, а не від 5 до 12 місяців! 🙂

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/4-reasons-job-hop-suhayya-abu-hakima/.

Suhayya Abu-Hakima люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: