5 причин, чому безпека важлива, коли ви хочете стати мобільним

1 Безпека є обов’язковою.

Безпека є важливою частиною сучасного сучасного світу, особливо з розвитком комп’ютерів та мобільних пристроїв. Ніхто не сумнівається, чи повинні центри обробки даних, сервери та комп’ютери бути безпечними, то чому так багато питань щодо мобільної безпеки? Мобільні пристрої стикаються з тими самими загрозами безпеки, і вони, часом, більш сприйнятливі до них. Пора зробити мобільну безпеку пріоритетом.

2 Хакери будуть готові, навіть якщо ви цього не зробите.

Згідно з новим звітом Gartner, понад 75 відсотків мобільних додатків не пройдуть базових тестів безпеки в 2015 році. Чому? Розробники часто більш сфокусовані на своєму продукті або просто не мають достатнього досвіду для належної роботи з мобільною безпекою. Така недбалість робить вашу систему золотим рудником для чорних капелюхів, які завжди стежать за слабкими місцями системи, щоб їх використати. Недоступність системи, клієнти, які не можуть зробити покупки, працівники, які не працюють на своїх робочих станціях – це лише декілька можливих способів нападу, які можуть завдати шкоди вашій компанії. Більше того, кожна хвилина, коли ви зазнаєте нападу, буде коштувати вам.

3 Ваші дані цінніші, ніж ви думаєте.

Ця стаття спочатку була опублікована в блозі TeskaLabs – блозі про кібербезпеку, мобільний зв’язок, Інтернет речей та інновації. Перейдіть за цим посиланням, щоб продовжувати читати цю статтю в нашому блозі.

Про автора:

Владка Тескова – головний операційний директор TeskaLabs, стартапу з кібербезпеки, орієнтованого на мобільні додатки та промисловий Інтернет речей. TeskaLabs – це перший чеський стартап, прийнятий до Techstars, всесвітньо відомого прискорювача стартапів. TeskaLabs була обрана компанією Cisco чемпіоном компанії Cisco для участі в їх інноваційній та стартап-програмі. Технологія TeskaLabs була застосована великими корпораціями у сфері фінансових послуг, телекомунікацій, роздрібної торгівлі, електронної комерції, транспорту та комунальних підприємств.

Спочатку ця публікація була опублікована за адресою https://www.linkedin.com/pulse/5-reasons-why-security-matters-when-you-want-go-mobile-teskova/.

Vladimira Teskova люб’язно дозволив нам перекласти і опублікувати цю статтю.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: